тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google займеться випуском медичних роботів спільно з Johnson & Johnson

Google спільно з компанією Johnson % Johnson розробить інноваційну систему для хірургічних операцій з використанням роботів. З боку J&J в проекті буде брати участь підрозділ Ethicon, яке займається медичною технікою...

 

 

У спільній заяві компаній на цю тему йдеться мова про те, що спеціально створені роботи будуть допомагати хірургам під час операції, а не повністю замінювати їх, у всякому разі на поточній стадії співробітництва.

Ось про що йдеться у заяві: "Хірургія з використанням роботів – це вид мінімально інвазивної хірургії, в якій за допомогою технологій хірург отримує підвищений контроль, доступність і точність при хірургічних процедурах при мінімальних травмах і шрамах у пацієнта і прискореному відновленні після операції. Дві компанії будуть розробляти нові інструменти і можливості для хірургів та інших спеціалістів, що беруть безпосередню участь в операціях з використанням кращих медичних технологій та провідних роботизованих систем, технологій зображення і аналітики даних."

Використання роботів під час операцій – одна з найбільш перспективних областей робототехніки, і ні Google, ні Johnson & Johnson не винаходять тут велосипед. Такі роботи дозволяють хірургам працювати з більшою точністю і ефективністю, управління ними здійснюється за допомогою комп'ютера або спеціальних маніпуляторів.

Однак дві компанії сподіваються, що їм вдасться удосконалити наявні технології. Створювана в рамках співпраці платформа буде не тільки допомагати при операціях, але і збирати і аналізувати різні медичні дані, що дозволить з часом покращувати її. До речі, Google вже доводилося використовувати при операціях Google Glass, і хірурги високо оцінювали можливості пристрою. Не виключено, що Glass буде якимось чином використовуватися і в новій розробці корпорації.

До речі, нещодавно появилась інформація, що нашумілий проект Google Glass перезапускают під керівництвом Тоні Фаделла (Tony Fadell) – генерального директора компанії Nest і колишнього директора департаменту Apple, який створив плеєр iPod.

Новий колектив розробників планує зробити наступну версію окулярів доповненої реальності з нуля, однак вони будуть тісно співпрацювати з колишньою командою. Це дозволить зробити нову платформу з урахуванням накопиченого досвіду і швидше запустити її в серійне виробництво.

 

Бизнес идеи

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com