тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Фріндж»: найбільший у світі фестиваль театрального мистецтва

Можна з упевненістю сказати, що Едінбург є самим "фестивальним" містом планети, а Единбурзький фестиваль Фріндж (The Edinburgh Fringe Festival) вважається найвідомішим з 7 заходів, які проходять протягом всього літнього сезону в історичній столиці Шотландії. Крім того, він визнаний найбільшим театральний фестивалем у світі!..

 

 

Класно було би відвідати цей грандіозний фестиваль, але трохи далекувато. Втім Україна теж багата на подібні яскраві шоу, а на сайті афіша Харків ви зможете дізнатися про найближчі театральні вистави, і інші культурні міроприємства у цьому місті.

 


Свій початок ця феєрія таланту і емоцій бере початок в 1947 році, коли 8 театральних труп приїхали без запрошення на цей фестиваль Edinburgh International Festival, який був організований для підняття духу післявоєнної Європи. Той факт, що ці трупи не були зареєстровані для участі в події, не зупинили їх від вільних театральних виступів на "околицях" головної події ("Fringe of the Festival").

З кожним роком все більше і більше майстрів було їх, збагачуючи цю версію фестивалю різними видами мистецтва. У 2014 році на фестивалі було показано 45 тисяч вистав від майже трьох тисяч груп!

Fringe надає чудову платформу молодим маловідомим діячам мистецтва для виступу і розширення їх кар'єрних можливостей. Тут вони можуть практикувати свої виступи на публіці і створити гарну репутацію, не кажучи вже про можливості бути поміченим впливовими продюсерами та інвесторами. Ті, хто вже зарекомендували себе в минулому, буде справжньою втіхою для постійних гостей.

Адміністрація Fringe ніяк не впливає на список учасників, а надає повну свободу та ініціативу всім тим, хто хоче продемонструвати свої таланти публіці. Це означає, що будь-хто зможе знайти місце для виступу, буде зареєстрований і включений в програму подій. Все це створено організаторами Fringe для заохочення молодих талантів, щоб допомогти їм поділитися своїми напрацюваннями та сприяти їх переходу на професійну сцену.

 


Гості Fringe зможуть відвідати величезний ряд цікавих і ефектних шоу. Тут ви зможете побачити все, чого душа бажає: від вистав комедіантів і бурлеску, виставок і танцювальних вправ, концертів і опери до вистав і шоу для найменших гостей фестивалю.

Протягом усього фестивалю, знамениті вулиці Royal Mile і Mound Precinct перетворюються у величезні карнавальні площі з захоплюючими вуличними виставами і незвичайними заходами. Щоб урізноманітнити і зробити відвідування фестивалю більш запам'ятовується, для гостей також створені дві ремісничих ярмарки, де відвідувачі можуть придбати подарунки від шотландських майстрів, а також ексклюзивні вироби Fringe. 


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com