тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Рукотворне чудо світу — острів Пальма Джумейра в Дубаї (ОАЕ)

Вже давно ОАЕ асоціюються з розкішшю, і ще одним підтвердженням цього є унікальний насипний острів, що нагадує за формою фінікову пальму. На сьогоднішній день Пальма Джумейра є головною визначною пам'яткою Дубая - фантастичного міста щасливих і багатих людей, де реалізовуються найсміливіші, найсучасніші, наймасштабніші і найдороговартісніші проекти людства. Чого тільки вартий Бурдж Халіфа - найвищий у світі хмарочос, який я не раз згадував на сторінках "Вебочки"...

 

 


Цей фантастичний острів розташувався біля самого берега одного з найдорожчих районів Дубая Джумейри. Роботи зі створення цього шедевра інженерного мистецтва почалися ще в 2001 році, будівництво житлових об'єктів у 2006 році, а завершення цього проекту намічено на кінець 2011 року. Цей острів входить в трійку островів під назвою Пальмові острови, що збільшують берегову лінію Дубая на 520 км.

Він найменший, але безперечно, найбільш оригінальний. Пальма Джумейра складається з "стовбура", який пов'язаний з материком і має довжину 300 метрів, 17 листя і навколишнього острів півмісяця, формуючого 11-кілометровий хвилеріз. Верхівку пальми і півмісяць пов'язує підводний тунель.

Виглядає неперевершено! А бажаєте побачити це рукотворне чудо на власні очі? Тоді прямо зараз замоляйте туры в ОАЭ по спеціальному вигідному тарифу. А ще «APL Travel» пропонує чудовий відпочинок на інших популярних курортах світу.Розмір острова складає більше 800 футбольних полів. 300-метровий стовбур пальми є автомобільним мостом і дорогою для швидкісного монорельсового поїзда. Тут розташувалися торгові центри, парки і ресторани. У зведених багатоповерхових будинках можна придбати апартаменти, будь одне-, двох-, трьох або чотирикімнатні з прекрасним видом на мальовничий водний канал, що проходить по центру стовбура або на море.

Крона з 17 гілок утворює 17 відокремлених мікрорайонів. На гілках зведені ексклюзивні вілли різного дизайну і розміру. На півмісяці розташовуються готелі відомих готельних мереж, які побудовані у венеціанському стилі, бразильському, японською і т. д.

 


Вже сьогодні на острові пальма Джумейра діють морські пристані для кораблів і яхт, готелі, торгові центри, аквапарк і здані в експлуатацію дорогі будинку. В цілому тут зведено 8 тисяч приватних будинків, 20 багатоповерхових висоток, в яких не тільки одноповерхові апартаменти, але і двоповерхові пентхауси.

 


Цей острів є справжнім восьмим чудом світу, як і багато інших дубайських споруд. Сам острів створений з піску, який піднятий з дна Перської затоки і потужними струменями, утворюючи різнобарвну веселку розпорошувалися на певну територію. А камені були здобуті на території ОАЕ. Для зручності пересування по острову побудований підводна двосмугова дорога, що з'єднує хвилеріз з материковою частиною.

А ось такі феєрверки влаштували на Пальма Джамейра з нагоди якоїсь видатної для ОАЕ річниці.

 

 


 

Коментарі  

 
0 # Владік 21.02.2017 13:37
Это на Донбасе украинские автоботы-трансформсеры летят на Россию нападать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Владік 21.02.2017 13:38
Украинские военные бомбят ДНР
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com