тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В'язані автомобілі

В'язанням гачком і спицями зазвичай займаються бабусі і художники, які найчастіше не звертають свою увагу на автомобілі, вважаючи за краще в'язати светри і шкарпетки. Як би там не було, декілька ексцентричних художників вирішили змінити ситуацію, використовуючи свої навички в'язання, і одягнути автомобілі...

 


Для тех, кому нужны качественные тормозные диски привожу ссылку, в наличии огромный выбор, найдется для любой модели, по наилучшей стоимости.


 

 

 

Ці вкриті різнобарвним в'язанням автомобілі виглядають дуже креативно, хоча іноді і трохи безглуздо. Мистецтво за своєю природою є суб'єктивним, тому вирішите саими, відносити автомобілі, представлені нижче, до шедеврів або вважати їх повним провалом.

Важко не полюбити цей в'язаний Smart For Two. З одного боку, цей ForTwo покритий пряжею, що не завжди може бути зручно. З іншого боку, він цікавий і барвистий, і виглядає не гірше, ніж деякі з інших ForTwo, зображення яких можна знайти по всьому інтернету.

 

 

Цей загадковий і барвистий в'язаний автомобіль можна знайти в Росії. Як і про в'язаний ForTwo, про нього мало що відомо. Відомо лише, що він робить наші небезпечні дороги трохи яскравішими, хоча, здається, велика ймовірність, що його унікальна кольорова гама може відволікати деяких водіїв і викликати проблеми на дорогах.

 


 

Лорен Портер, художниця, яка створила цю дивовижне Ferrari з пряжі. Портер використовувала 20 км пряжі і сталеву раму для свого масштабного 10-місячного проекту. Логотип Ferrari на машині так само був вишитий самою художницею.

 


 

 

Агата Олек, художниця, яка обвяжет гачком все, про що тільки ви можете подумати. Олек обертала своїм в'язанням людей, меблі і стіни. Вона так само використовувала свої вміння, щоб «обв'язати» весь автомобіль, створивши тимчасовий тент, який вийшов барвистим і психоделичным.

 

 


Приглашаем посетить интернет магазин курток парок от лучших мировых производителей. Также у нас вы можете заказать добротные аляски, ветровки, и другую качественную женскую и мужскую верхнюю одежду.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com