тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фелдхейм – перше енергетично незалежне містечко в Німеччині

.

Поки Німеччина лише працює над тим, щоб з кожним роком збільшувати частку «зеленої» енергії в енергетиці країни, використовуючи для цього наприклад торф невелике німецьке містечко Фелдхейм (Feldheim) вже повністю перейшло на поновлювані джерела електрики, ставши прикладом для всієї держави, так і світу в цілому...

 

 

Німеччина кілька років тому твердо вирішила повністю перейти на поновлювані джерела енергії до 2050-го року. І, прийнявши відповідну програму, педантично її виконує, закриваючи атомні електростанції і відкриваючи замість них гігантські сонячні і вітряні.

А ось жителі маленького німецького містечка Фелдхейм, що знаходиться в шістдесяти кілометрах від Берліна, можуть зверхньо дивитися на ці старання своєї батьківщини. Адже весь їхній населений пункт вже перейшов на «зелену» енергію, ставши абсолютно незалежним від енергетичної системи Німеччини.

 


100 відсотків енергії, яку використовує Фелдхейм, генерується безпосередньо в цьому містечку за допомогою вітряків, сонячних панелей і біогазу. Звичайно, з'явилася ця незалежна енергетична система в Фелдхеймі не в один день. Все почалося ще в дев'яностих роках, коли в цьому містечку було встановлено перший вітряк. З тих пір кількість вітряних турбін у населеному пункті значно збільшилася, і зараз перевищує кількість житлових будинків.

Також кожна будова Фелдхейма оснащена сонячними панелями на даху, а в 2008 році міська влада власними силами побудувала завод, що перетворює свинячий гній і невикористану кукурудзу в тепло для опалення будівель.

 


 

 

Звичайно, населенню Фелдхейма довелося неабияк витратитися для отримання незалежної енергетичної системи. Приміром, у 2010 році кожен житель цього містечка змушений був заплатити більш ніж 3 тисячі євро на створення автономної енергоінфраструктури. Зате зараз вони отримують електрику на 30 відсотків дешевше, ніж інші в Німеччині. А, враховуючи досить значні ціни на енергію в країні, економія ця – дуже істотна!

Втім, населення Фелдхейма становить лише 150 осіб. І чи можна побудувати таку автономну енергетичну інфраструктуру в масштабах всієї Німеччини, покаже лише час, хоча, як зазначалось, завдяки комплексній державній програмі все йде до того.

 

 


В помощь энергетикам, и электрикам представляем словарь http://bibliozal.ru/slovar/, где детально описываются все термины, связанные с электричеством и электротехникой.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com