тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Туфлі з вентильованою підошвою від Hydro-tech

Навіть найстильніші чоловічі туфлі в літню спеку можуть принести масу неприємних відчуттів – коли ноги в них починають потіти, а потім набувають неприємний запах. Позбавити численних офісних працівників і інших чоловіків, які обирають комфорт, від цих турбот вирішили дизайнери японської взуттєвого бренду Hydro-tech, і озробили оригінальну лінійку чоловічого взуття Super Cool Biz...

 

 

Не знаю, яким чином борються з цією одвічною проблемою запотівання ніг виробники модного бренду , але їх взуття, яке можна оцінити тут http://occasion.ru/catalog/ted-baker/ на протязі багатьох десятиліть по достоїнству вважається еталоном бездоганного комфорту, вишуканого стилю і гарантованої надійності.

Особливістю строгих закритих туфель Super Cool Biz, що випускаються в декількох елегантних моделях, є складна «дихаюча» конструкція підошви. Оснащена системою мембран, вона гарантує власникові взуття свіжість і чистоту ніг за рахунок якісної вентиляції, рятує від зайвої температури і вологості в жарку погоду.

За заявою виробника, багатошарова підошва з мембранами збереже ноги в туфлях сухими навіть при максимальній вологості повітря. Активну участь у процесі приймає особлива технологія фільтрації повітря, що виділяє і утилізує вологу, а також спеціальні гігроскопічні матеріали. Хоча ходити в таких туфлях по калюжах, мабуть, все ж не варто.

 


Колекція чоловічих туфель з системою вентиляції Super Cool Biz вже доступна японським покупцям у роздрібних магазинах і на сайті виробника hydrotech.jp. Їх вартість становить там 6900 японських ієн, або близько 90 доларів. Щоправда За цю суму в Японії можна придбати 2-3 пари туфель із звичайної підошвою.

Але туфлі Super Cool Biz від бренду Hydro-tech дозволяють комфортно почуватися і в приміщеннях без кондиціонера – наприклад, при тривалій роботі в жаркому офісі. А економія електроенергії, як наслідок – відмова від кондиціонерів, стали одним із пріоритетних напрямків японської економіки після недавніх подій на АЕС. І розробники розраховують на значну популярність туфель з «дихаючою» підошвою Super Cool Biz.

Говорячи про тему запотівання ніг згадується ще одна, знову ж таки японська розробка з мінівентилятором у підошві, про яку ми вже якось писали. Втім це скоріше прикольний концепт, і до серійного випуску справа не дойде.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com