тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Острів Клефт в Австралії

Клефт, який також часто називають Скелею Череп – це унікальний гранітний острів, який затишно розташувався неподалік від берегової лінії мису Вільсонс в штаті Вікторія (Австралія)...

 

 

Цей об'єкт є одним з трьох островів належать до групи Ансер і за сумісництвом однією з головних визначних пам'яток Національного парку Вільсонс-Промонтори. Особливо примітна західна сторона острова, де можна побачити печеру, низ якої встелений натуральною травою.

 


Ця печера утворилася на тлі довгого і дуже активного впливу моря, яке буквально вимило отвір у скелі, тим більше був час, коли рівень світового океану був набагато вище нинішньої позначки. Глибина печери становить близько 60 метрів, як і її висота, а ось ширина цього незвичайного природного утворення досягає 130 метрів. Саме завдяки печері острів і виглядає схожим на череп, якщо дивитися з певного ракурсу.

Цікаво, що в свій час печера виступала в ролі мішені для пропливаючих повз неї кораблів, матроси яких тренувалися у стрільбі з гармат.

Острів Клефт важкодоступний для туристів, втім, споглядаючи це природнє чудо, думаю знайшлося би багато бажаючих придбати тут http://kamchatka.com.ua/g1549841-palatki-turisticheskie хорошу туристичну палатку, і пару деньків провести на цьому мальовничому острові.

Тут практично немає ділянок, до яких могли б причалити човна, а круті скелі роблять неможливим спокійний підйом на берег. Не дивно, що Скелю Череп вдалося відвідати вельми скромного кількості людей. Проте ті поодинокі щасливчики говорять про велику кількість гарматних ядер, знайдених ними всередині. Якщо врахувати, що по острову в свій час стріляли сотні разів, в цьому немає нічого дивного.

 


Не всі знають, але на західній стороні острова є і ще одна печера. Її дах знаходиться всього в 25 метрах над рівнем моря і є дном для більш великої і помітної печери, до того ж прикрашеної бурхливою рослинністю. Велика частина другої печери прихована під водою.

Головними ж мешканцями незвичайного острова є птахи. Так, він став домом для безлічі Темношкірих Великих бакланів, які завжди шукають усамітнення. Завдяки повній відсутності людей, ніхто і ні що не порушує їх спокій, а значить, тут можна не тільки жити, але і виховувати потомство, чому птахи невимовно раді.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com