тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Диван гармошка FlexibleLove

Диван-гармошка, крісло-гармошка, розсувний стілець - лавка або просто гнучкий диван – навіть не знаю, як правильно назвати цю трансформуюючу конструкцію FlexibleLove, яка вміщує в себе всі ці предмети і справді є чудовим засобом самовираження...

 

 

Саме так, дивним чином трансформуючись, диван Flexiblelove може вміщати на собі від 1 до 16 осіб, розтягуючись при легкому дотику руки до 7,2 метрів і набуваючи найнеймовірніші форми. Автором цього чудового проекту є молодий дизайнер з Тайваню Чишень Чіу (Chishen Chiu), який закоханий у свою країну і піклується про екологію.

Надихнувшись стільниковою структури так званих «пористих листів» з переробленого паперу дизайнер задумався про створення з вторсировини оригінальних меблів. І дійсно, гнучкий диван Flexiblelove виготовлений з переробленого картону, паперу і дерева, і більше в ньому нічого немає.

 


Розкладні стільці зустрічаються в нашому житті часто, а от розсувний гнучкий диван - це можна порівняти тільки з чарами орігамі і є не просто шедевром, а справжнім витвором мистецтва. Диван розкладається за принципом віяла і росте прямо на очах. Хоча вага цього виробу становить всього 25 кг, диван може витримати навантаження до 1920 кг! Виробники випускають три типи розміру диванів гармошки FlexibleLove: 16, 12 і 4 людини, що дуже зручно і практично. На вигляд дуже скромний, землистий і невибагливий, але при першій можливості готовий видозмінюватися до невпізнання і приводити в захват відвідувачів.

Створенню шедевра передує ціла історія, і якщо стиснути її звучить вона так: У передмісті Тайбея процвітає величезна кількість фабрик «сімейних підрядів», які виробляють масу продукції різного призначення: від картонних трубок для клейкої стрічки і аж до комплектуючих до комп'ютерів! Так ось якось раз Чишень Чіу набрів на фабрику яка виробляла так звані «комірчасті листи» з переробленого паперу. Сотовидная структура вразила дизайнера, і вирішивши втілити щось таке сів за розрахунки, так і народився наш проект.


 


Вы ищите хороший спальный гарнитур по доступной цене? Советую ознакомиться с выгодным предложением мебель для спальни mayertrade.com.ua от лучших отечественных и зарубежных производителей.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com