тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Dubai Gold Souk: 10 тон золота в центрі Дубая

Відомий у всьому світі Золотий ринок Дубая з'явився в одному з найстаріших міських районів Дейдра в 1940 році – саме тоді перші торговці і підприємці з Індії та Ірану поставили тут свої намети. На сьогоднішній день Золотий ринок настільки популярний, що все частіше стає головною причиною, по якій люди вибирають саме Дубай місцем свого відпочинку.

 

 


Величезна кількість магазинів, неймовірна різноманітність пропонованих товарів і розумні ціни – все це робить ринок справжньою Золотою Меккою для любителів і цінителів ювелірних виробів. Вітрини тут в прямому сенсі ломляться від достатку: браслети, намиста, кільця, діаманти, сапфіри, смарагди, рубіни – їм буквально немає числа.

 

 


За деякими оцінками в будь-який момент часу на ринку знаходиться ніяк не менше 10 тонн золота, причому уряд строго стежить за якістю товарів на ринку, і в автентичності всіх виробів, що продаються, можна не сумніватися.

Деяких туристів дивує той факт, що на Золотому ринку в більшості своїй не прийнято торгуватися. Але насправді цього є просте і зрозуміле пояснення – золото продається за вагою у відповідності з міжнародним щоденним курсом, тому для отримання знижки потрібно або робити оптові покупки, або бути справжнім гуру від торгівлі.

 


 


Оригинальные изысканные золотые цепочки Киев предлагает по разумной цене ювелирная мастерская Jewel Box


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com