тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Джеймс Бонд і гаджети Sony

6 жовтня у Великобританії відбулася прем'єра нового фільму про Джеймса Бонда "007: Спектр", а скоро ця довгоочікувана стрічка появиться і у вітчизняному прокаті. За прогнозами новий фільм стане одним з найбільш касових серед усіх фільмів про суперагента...

 

 

Сага про Бонда традиційно залучає самі різні компанії, які платять величезні гроші за те, щоб їх продукти були показані на екрані поруч зі знаменитим шпигуном. За право забезпечити агента 007 смартфоном боролися відразу 2 відомі компанії - Sony і Samsung. За даними Business Insider, компанія Sony планувала заплатити за маркетинг своєї продукції в картині $18 млн, причому $5 млн передбачалося виплатити виконавцеві головної ролі Деніелу Крейгу за те, щоб глядачі картини побачили, що Джеймс Бонд використовує Xperia Z4. Компанія Samsung запропонувала за продакт-плейсмент свого смартфона ще більше — $50 млн.

Втім обидві щедрі пропозиції були відхилені. У своїх електронних листах представник Columbia Pictures Ендрю Гамберт написав, що відмова пов'язана не стільки з сумою гонорару, скільки з тим, що Крейг (він же і співпродюсер "007: Спектр") і режисер Сему Мендес з пересторогою дивляться на надлишок реклами у фільмі. Як приклад - недавній випадок недоречної реклами в "Координати Скайфолл" — пиво Heineken, що ніяк не додав бондіані шарму і статусності, більше того - дещо підмочив репутацію легендарній Бондіаді. Після цього проколу режисер і продюсер "Спектру" Сем Мендес і Деніел Крейг вирішили провести жорсткий відбір кандидатів у рекламодавці, як і саму кількість реклами.

Шкода, бо телефони японської корпорації славяться надійністю і довговічністю, втім, навіть якщо щось всередині і зіпсується тут sony-smart-service.ru можна замовити якісний ремонт.

Варто відзначити, що раніше Крейг ставився до смартфонів Sony призильно. У фільмі 2008 р. "Квант милосердя" він користувався смартфоном Sony Ericsson C902. Через чотири роки Sony випустила смартфон Xperia T Bond Phone, на який був завантажений різний тематичний контент.

 


Втім, смартфон від Sony засвітився в рекламі з участю іншого персонажа бондіани, Маніпенні: вона користувалася смартфоном Xperia Z5, який за сюжетом відеоролика належав Бонду, але в "Спектр" телефон так і не потрапив.

Ось і сам відеоролик. Xperia Z5 засвітився в кінці реклами, і хоча телефоном Джеймса Бонда він не ста, проте реклама все ж вдалася.

 


Зрештою, у новій серії про агента 007 на телефони звернено зовсім мало уваги: навіть Кью, який за службовим обов'язком зобов'язаний бути екіпірований кращим телефоном у світі, замість нього показав лише свій хронометр Omega Master.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com