тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кросівки Аdidas будуть друкувати на 3D-принтері

Лідер у сфері виробництва спортивного взуття компанія Аdidas знову розширює межі звичного продемонструвавши прототип унікальних бігових кросівок Futurecraft 3D, підошва яких створена за допомогою 3D принтера у відповідності з індивідуальними особливостями стопи...

 


Кросівки Аdidas заслужено рахуються еталоном комфортного, стильного і добротного спортивного взуття, а в нашому інтернет-магазині ви зможете придбати їх по найкращій ціні, детальніше про вигідні пропозиції читайте на сайті oneteam.com.ua.


 

 

У 3D концепті демонструється індивідуальний підхід до кожного спортсмена, революційний матеріал і унікальна технологія виготовлення продукту. Компанія ставить метою задати нові стандарти виготовлення бігового взуття, яке забезпечить неперевершену підтримку і амортизацію стопи, що у свою чергу дозволить спортсменам виступати на межі своїх можливостей.

Зп словами керівництва компанії, Аdidas прагне до того, щоб покупець міг прийти в магазин і, провівши всього кілька хвилин на біговій доріжці, отримати виготовлену на 3D принтері пару прямо на місці. Створення гнучкого карбонового зліпка стопи, який точно повторює її контури і наочно показує точки тиску при бігу, допоможе підібрати взуття, завдяки якому кожна пробіжка стане по-справжньому винятковою.

 


Futurecraft 3D – це лише перша частина проекту Аdidas «Futurecraft series», метою якого є прагнення бренду застосовувати інноваційні розробки на всьому протязі виробничого циклу.

«Ініціатива Futurecraft – це поле для експериментів. Щодня ми ставимо перед собою нові цілі і прагнемо розкрити ще незвідані грані творчості. Для цього ми по-новому підходимо до вибору матеріалу, так і до процесу виробництва, впроваджуючи інновації на кожному етапі. У той же час, ми не відмовляємося від наших знань, створюючи з них міцний фундамент. Ми об'єднуємо якість ручної роботи і створюємо еталонні моделі з допомогою невичерпного потенціалу нових технологій виробництва», – сказав креативний директор adidas Пол Гаудіо.

Технологія Futurecraft 3D створена в партнерстві з «Materialise» – компанією, яка поклала початок 3D друку і є провідним гравцем на ринку. У найближчі 6 місяців Futurecraft представить інші інновації в області спортивного дизайну.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com