тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Людина, яка виробляла 90% ЛСД у світі

Неймовірно, але виявляється, що а період з 1990-го по 2000-ий 90% усього світового обсягу наркотику ЛСД синтезував всього один хімік. Ім'я цієї людини - Вільям Леонард Пікард. Його засудили разом з подільником по справі про виробництво «кислоти», яке виявилося в числі найбільш гучних справ.

 

Взагалі, ЛСД рахується одним з найсильніших і небезпечніших наркотиків у світі. А якщо ви, чи близькі вам люди попали під вплив його, і хочете позбавитись цієї біди, зверніться сюди Клиника реабилитации наркозависимых в Москве, досвідчені спеціалісти, передові методики, і найефективніші медикаменти допоможуть швидко стати на шлях здорового життя.

 


До того, як Вільям Леонард Пікард приступив до дослідів з ЛСД, хімік обіймав посади заступника директора програми, спрямованої на дослідження наркотиків, яка проводилася Каліфорнійським університетом у Лос-Анджелесі, а також наукового керівника відділу імунології і бактеріології Каліфорнійського університету в Берклі.

Коли, де і за яких обставин Пікард синтезував наркотик вперше, залишається загадкою, однак на його виготовленню він попався в перший раз 28.12.88 в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, за що і був заарештований. Хімік обладнав лабораторію всередині трейлера, оснастивши її сучасним хімобладнанням. Місцем, куди він здогадався заховати трейлер, виявився склад архітектурного магазину.

Але зрадницький запах, що виділяєвся в ході хімічних реакцій, видав Пікарда. Його здав сусід, який заявив у ФБР. В результаті хіміка посадили на п'ять років. У в'язниці Вільям став прихильником буддизму і перейнявся ідеями цієї релігії. Коли Пікард вийшов із в'язниці, то і не думав зав'язувати зі своєю підпільною діяльністю і продовжив виготовляти «кислоту». У 1990-ті йому було чим пишатися. Адже справою його рук стало 90% всього ЛСД в світі!

Він був переконаний, що вживання ЛСД порівнянно з релігійним таїнством. Перед тим, як виготовити партію наркотику він підносив молитви. У 2000-му Вільям Пікард і його напарник Клайд Епперсон були заарештовані часом чергове перевезення своєї пересувної лабораторії з одного місця на інше, більш безпечне. В даний час ці партнери по небезпечному бізнесу знаходяться за гратами, причому Пікард відбуває 2 пожиттєвих терміни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com