тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У США почали продавати «жіночу віагру»

 

На фармацевтичний ринок США виходить «Віагра» для жінок. Однак новий препарат, що отримав назву Addyi, навряд чи зможе допомогти представницям слабкої статі підвищити сексуальний потяг – перелік протипоказань і побічних ефектів можна порівняти хіба що з препаратами для хіміотерапії...

 

 

Відомо, що дана «Віагра» для дам отримала спеціальний сертифікат, що дозволяє її продаж, лише з третього разу. Спочатку препарат створювався як антидепресант, але побічні ефекти у вигляді сексуального збудження змусили розробників змінити цільову аудиторію для «рожевих таблеток».

Зазначимо, що з жіночої «Віагрою» порівняно з чоловічою все набагато складніше. Для впливу на сильну стать достатньо лише збільшити швидкість кровообігу, а от з жінками все набагато складніше. На думку фахівців, Addyi - досить сумнівний препарат. Його ефективність доведена лише на 37%. Решта 63% дівчат, що приймали його, скаржилися на нудоту, депресію, втому і млявість.

Навіть самі виробники, хоча і називають препарат унікальним, не ризикнули робити прогнози щодо його популярності. Принаймні, з чоловічої віагрою, яка у свій час викликала справжню сексуальну революцію, вони змагатися не мають наміру. Але і свій куш втрачати не збираються, адже не зважаючи ні на які перестороги знайдеться значна частина слабкої статі, яка спокуситься хоч раз спробувати симпатичні рожеві пігулочки, ну хоча би через цікавість.

 


Лучшие аптеки Канады здесь Buy Viagra Online Canada Pharmacy предлагают Оригинальный препарат Виагра по доступной цене.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com