тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдовші ноги США

У школі хлопчаки дражнили Холлі Берт жирафом і не хотіли з нею дружити. Зате тепер — штабелями вкладаються у її ніг. Ще б, адже такі ніжки ще пошукати: американські ЗМІ вже присудили 20-річній студентці з Флориди титул володарки найдовших ніг у США, і запевняють, що їй немає рівних у світі!..

 

 

Принаймні, Холлі збирається офіційно скинути з п'єдесталу володарку найдовших ніг планети — модель Лорен Вільямс. Довжина ніг Лорен становить 124,4 сантиметра, а у Холлі цей показник досягає 125,7 сантиметрів.

Є чому позаздрити! І якщо такі довги ноги ніяк не відростиш, то людина, яка хоче мати красиве накачене тіло купить с_тероиды, трохи фізичних вправ - і маєте відмінний результат!

 


Зі своїм зріст 195 сантиметрів Холлі на голову вище не тільки всіх подруг, але і хлопців. Що, втім, не заважає чарівній блондинці з легкістю заводити друзів.

Міс Берт нещодавно переїхала в Нью-Йорк, де вона навчається на дизайнера в Parsons School of Design, і запевняє, що місцевим чоловікам її фігура дуже подобається.

Хоча діти у школі і сміялися над Холлі, зате шкільний фізрук дівчину просто обожнював: з її ростом вона була лідером баскетбольної команди і вісім років поспіль виступала на всіх змаганнях.

З мінусів - у міс Берт труднощі з вибором одягу (не так-то просто знайти речі на такий ріст) і з автомобілями: в маленькі авто вона просто не поміщається. Зараз дівчина з головою поринула в навчання, паралельно вона працює в невеликій фірмі, розробляє дизайн одягу. Холлі сподівається, що якщо вона стане офіційною власницею титулу «найдовші ноги планети», це допоможе їй пробити дорогу в модному бізнесі.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com