тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У США запустять один телефонний номер для декількох пристроїв

Телефонна компанія AT&T незабаром вводить в США сервіс NumberSync, що дозволяє використовувати один і той же номер телефону для різних телефонів, планшетів та інших пристроїв, які можуть знаходитися далеко один від одного. Основний пристрій при цьому може бути вимкнено...

 

 

Оператор заявляє, що послуга є безкоштовною, але вимагає підключати тариф на всіх пристроях, а це 5-10 доларів за одиницю. Для використання функції на смартфоні необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення. Зараз AT&T працює з виробниками пристроїв, щоб включити підтримку послуги в максимально можливому числі техніки.

У компанії розраховують, що інтерес до NumberSync проявлять власники автомобілів, які зараз користуються гучним зв'язком, підключаючи телефон через Bluetooth. З часом, за словами представника AT&T Гленна Лурі (Glenn Lurie), абоненти будуть приймати дзвінки на телефоні, комп'ютері, планшеті, розумних годинниках або інших пристроях, перебуваючи на роботі, вдома або в будь-якому іншому місці. До речі всі номера телефонов Москви і області ви знайдете на сайті spravinfo.ru.

А тим часом американські телекомунікаційні компанії розглядають можливість заміни всіх телефонних номерів абонентів у країні на IP-адреси. Технології Інтернет-телефонії стають все більш поширеним явищем. З їх допомогою користувачі з різних кінців Землі можуть спілкуватися, не витрачаючи коштів на телефонний зв'язок. При цьому, самі VoIP-сервіси активно інтегруються з традиційними телефонними лініями, обслуговування яких обходиться набагато дорожче.

Американські компанії, що працюють з VoIP-сервісами, подали Федеральный комісії зі зв'язку ідею про повну відмову від традиційного телефонного зв'язку. Незважаючи на протести телефонних компаній, комісія охоче підхопила ініціативу.

В основі пропозиції VoIP-операторів – заміна традиційних телефонних номерів прямими IP-адресами. Зазначимо, що технічно це цілком реальне завдання. Тим не менш, на практиці такий перехід може зіткнутися з непередбаченими труднощами, які на даний момент і вивчає Федеральна комісія із зв'язку США.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com