тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Смартфон з вбудованою електронною сигаретою — прикол чи перспективний продукт?

У Всесвітньої організації охорони здоров'я немає шансів на перемогу – популяризатори курильних сумішей беруть на озброєння передові технології куди швидше консервативних чиновників. Завдяки проекту Vaporcade Jupiter любителі подиміти зможуть отримати пристрій, що поєднує в собі смартфон і електронну сигарету!..

 

Бізнес-структура Vaporcade позиціонує себе як борця за чистоту екології та здоров'я людських мас, вона створює продукти, які покликані витіснити вкрай шкідливий тютюн з ужитку населення розвинених країн. Не викорінити куріння, як таке, а замінити його альтернативою у вигляді новомодних електронних сигарет і тому подібних ароматизаторів-інгаляторів. Недешевих, але цікавих – ставка робиться, в тому числі, на спокусу, яким не в силах протистояти аматори модних новинок.

"Ну це вже якесь збочення!" - вигукнуть консервативні прихильники класичного дизайну і конструкції електронних сигарет. Втім, якщо і ви так думаєте, то можна перейти на сайт и ознакомится с продукцией інтернет-магазину 2wind.com.ua, там ви знайдете велику різноманітність оригінальних електронних сигарет і кальянів найвищої якості, випарників, рідин, і інших аксесуарів, причому по найкращій в Україні ціні.

 


Смартфон Jupiter, судячи з опису, як раз і є зразком креативного мислення співробітників Vaporcade. «Перший і єдиний у світі» випарник з підтримкою стільникового зв'язку, та не абиякий, а з можливістю роботи в мережах 4G. Ну або 3G, якщо вам потрібен смартфон простіше – дорога версія обійдеться потенційному курцеві в $499, дешева не більше $299. Правда, після того як закінчиться базовий комплект витратних матеріалів з 30-ти ароматів, нові доведеться докуповувати за окрему плату.

Про можливості самого апарата сказано вкрай скупо, він не володіє помітним дизайном, функціонує під управлінням Android 4.4 KitKat і використовує пропрієтарне ПЗ. Можливо, мова йде лише про концепт, так як на офіційному сайті представлено якусь подобу дешевого смартфона в чохлі з відсіком для електронної сигарети.

Китайські чарівники, треба думати, зможуть сконструювати щось аналогічне з будь-якою моделллю, що попалася під руки. Але, бути може, Vaporcade Jupiter володіє якимсь секретним властивістю, начебто особливим алгоритмом генерації диму, для реалізації якого потрібна обчислювальна потужність багатоядерного чіпа?

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com