тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ресторан The Rock на скелі в Індійському океані

Ресторан "Скала" (The Rock) - це одне з унікальних і романтичних місць, що знаходиться в прибережних водах недалеко від пляжу Мічанві Пінгве (Michanwi Pingwe) архіпелагу Занзібар (Танзанія), дозволить насолодитися тишею, спокоєм, чудовим виглядом і надзвичайно смачними морськими стравами, які вам тут подадуть.

 

 


Назву ресторану - "Скала" (The Rock) було взято не просто так, а тому, що він знаходиться на вершині невисокої скелі в прибрежних водах Індійського океану, і займає всю її поверхню. Будівля побудована без надмірностей, що нагадує більше рибальську халупу, ніж ресторан, але зате він прекрасно вписується у місцевий пейзаж.

При будівництві використовувалися місцеві природні матеріали: стіни виконані з глини, підлога, сходи з дощок, а дах з соломи, місцями вона навіть просвічується. Інтер'єр закладу теж виконаний в такій же манері, старі потерті стільці, дерев'яні столи і мінімум оформлення. Але це також є і родзинкою ресторану.

Дістатися до ресторану "The Rock" можна різними способами. Все залежить від припливів води. У період мілководдя, до нього можна дійти пішки, а під час припливу дістатися можна або вплав чи на човні, Вас за додаткову плату люб'язно відвезуть місцеві жителі, які таким чином підробляють.

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com