тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фруктова стеля кафе-кондитерської La Dolça в Барселоні

Що потрібно зробити власникам кафе, барів, ресторанів, клубів, і аналогічнох закладів для залучення якомога більшої кількості відвідувачів. Вишукана смачна кухня, сервіс на найшищому рівні, розваги... Що ще? Ще забули про один важливий момент - дизайн приміщення...

 

 

В цьому контексті не останню роль відіграє стеля. Ось яку оригінальну ідею втілили в життя іспанські дизайнери.

Новий гастрономічний простір La Dolça відкрився в рамках ресторану Tickets в Барселоні, Іспанія, що в останнній час інтенсивно розвивається і набирає все більшу популярність. Як і раніше, власники закладу звернулися до студії El Equipo Creativo з проханням оформити дизайн інтер'єру нового закладу.

Після неповторної вечері повної приємних сюрпризів гості запрошуються на не менш вишукане продовження кулінарних пустощів з неймовірними десертами. Яскрава стеля у вигляді гігантських фруктів і квітів, що звисають над головою, змушує перенестися назад в дитинство і повірити в чари!

Ідея, звичайно ж оригінальна, але для звичайної квартири мабуть буде недоречною. В цьому плані хочеться порекомендувати компанію skydesign.com.ua, яка пропонує чудові французькі натяжні стелі на любий смак.

 

 

Меблі для кафе були спроектована в індивідуальному порядку і є невід'ємною частиною загальної картинки, впливає на сприйняття і кінцеве враження.

«Ми відкриваємо двері з великим ентузіазмом, — каже Альберт Адріа. – Кондитери нашої команди чекають — не дочекаються, коли можна буде розкрити свої обдарування і піднести відвідувачам солодкі закуски».

Солодкі закуски – такий лейтмотив нового ресторану, де навіть дизайн інтер'єру говорить про багато що. Ажурні круглі скатертини, звисаючі зі стелі грона винограду, ягоди полуниці, малини, вишні... У гостей нового ресторану не залишиться сумнівів, в якому напрямку рулить цей заклад, як тільки вони переступлять поріг.

За задумом кондитера, в його новий будинок будуть прагнути не тільки діти, але і всі, хто в душі лишився дитиною. Приділити увагу солодкому – таке рішення команди elBulli, що кардинально перетворила свій тапас-бар в чудовий ресторан солодощів і гарного настрою. Солодкі закуски тут подаються не до вина і пива. Вони самі по собі – шедеври кондитерського мистецтва і не потребують алкогольному супроводі.

Хочете солодких мрій? Значить, вам сюди: ресторан La Dolça, Magdalenas, 27, Barcelona

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com