тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дзеркальний паркан – невидимка

Щороку з приходом весни господарі дачних ділянок та приватних будинків беруть в руки пензлика і приступають до фарбування паркану. Хтось забарвлює його в той самий колір, що й був до цього. Хтось у прагненні змінити свою ділянку, обирають новий відтінок...

 

 

А дехто робить новий паркан, і для цього потрібні якісні матеріали, саме на www.metallosfera.ru ви можете придбати добротні металічні заборні труби.

Але є й такі, хто встановив на своїй землі дзеркальний паркан, який здатний змінювати свій зовнішній вигляд щомиті в залежності від зміни погоди і часу доби.Ідея створення дзеркального паркану належить американському дизайнерові Alyson Shotz (Елісон Шотц). Її роботи відомі в багатьох країнах світу. Деякі з її творінь прикрашають дуже відомі і поважні місця Америки та інших країн – Стенфордський університет (США), Університет Південної Флориди (США), Музей Мистецтв в Індіанаполісі (США), на вулиці поруч з церквою Святої Трійці в Лондоні (Англія) та багато інших місць. А виставки з участю її робіт проходять з величезним успіхом в кращих галереях і музеях США.

Інсталяція паркану Mirror Fence знаходиться в парку мистецтв Storm King Arts Center (Лонг-Айленд, США). Його довжина – 42 м, висота – 0,9 м. З першого погляду може здатися, що паркан зроблений з дзеркал. Але це тільки так здається. Насправді для його виготовлення знадобилося дерево, акрил, алюміній і металовироби. Цей матеріал набагато практичніший і довговічніший, ніж дзеркало.

Звичайно, доглядати за дзеркальним парканом складніше, ніж за парканом з традиційних матеріалів, – його треба часто мити, але, безумовно, воно того варте! Дзеркальний паркан приверне увагу всіх сусідів в окрузі, оскільки він виглядає дуже ефектно і заворожуюче незалежно від часу року і погодних умов. Влітку він буде відображати зелену траву і квіти, восени – пожовкле листя, взимку дзеркальний паркан буде білим, відображаючи випавший сніг, а навесні на паркані можна побачити першу травичку. Як же це прекрасно!

Дзеркальний паркан, як хамелеон, зливається з навколишнім ландшафтом, повторюючи всі зміни в просторі. Якщо дивитися на нього здалеку, він ледве помітний. Одним словом, дзеркальний паркан – невидимка, але не може бути не помічений через свою оригінальність.

Але треба сказати, що цей невидимий бар'єр може виявитися небезпечною перешкодою для дітей і тварин. Тому ми б не рекомендували огороджувати весь ділянку дзеркальним парканом, а просто зробити на ньому акцент, віддавши йому роль художнього об'єкта, як елемента дизайнерської задумки.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com