тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчі футбольні бренди-2015: рейтинг Forbes

Іспанія знову на висоті. Третій рік поспіль мадридський «Реал» очолює щорічний рейтинг Forbes, і другий рік поспіль слідом за ним виявляється «Барселона»...

 

 

У сезоні 2013-2014 «Реал» заробив $746 млн, що на $100 млн більше, ніж роком раніше. Вартість «Реала» Forbes оцінив в $3,26 млрд у минулому році $3,44 млрд), «Барселони» — в $3,16 млрд. Третє місце в списку, як і минулого року, у «Манчестер Юнайтед» з $3,1 млрд. Загальний дохід усіх 20 футбольних грандів дорівнює $1,16 млрд, що на 11% більше, ніж у минулому році, та на 84% більше, ніж п'ять років тому. Різниця була б ще значнішою, якби не ослаблення курсу євро до долара за останній рік.

Основні статті доходів клубів – участь у Лізі чемпіонів, рекламні контракти, телевізійні трансляції ігор внутрішніх чемпіонатів, а також соціальні мережі, аудиторію яких провідні клуби навчилися монетизувати (наприклад, загальна аудиторія офіційних аккаунтів «Барселони» в Facebook і Twitter – 96 млн осіб). Вісім команд рейтингу представляють англійську Прем'єр-лігу, яка заробляє в рік близько $2,7 млрд на продажу телевізійних прав на трансляцію матчів. На другому місці по показності – італійська серія А (представлена чотирма клубами). Крім того, в рейтингу три іспанські, дві німецькі та дві французькі команди. У двадцятку найбагатших вдруге потрапив турецький «Галатасарай».

А ось найдорожчим спортивним клубом станом на 2015 рік є легенда американського футболу клуб «Даллас Ковбойс». Forbes оцінив його дещо дорожче за «Реал», а саме рівно в $4 млрд.

Що тут сказати, хороший бренд коштує хороших грошей. І якщо ви у прагненні бути успішним обрали шлях підприємництва, то перш за все вам потрібно здійснити процедуру Регистрация торговой марки, і хто зна, може через кілька років саме Ваш бренд буде красуватися у ТОП-10 Forbes!

Раніше ми представляли рейтинг взагалі найдорожчих брендів цього року. Розклад виглядає наступним чином:

1. Apple очолила рейтинг 100 найдорожчих брендів світу. ЇЇ бренд коштує мінімум удвічі дорожче будь-якого іншого з рейтингу Forbes - $145,3 млрд.

2. Microsoft оцінюється в $69,3 млрд.

3. Google - $65,6 млрд.

Цікаво, в минулому році ТОП Forbes очолювала Coca-Cola, тепер же вона з вартістю $56 млрд на 4-ій сходинці, і трохи відстає від неї IBM з сумою $49,8 млрд.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com