тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мінімалістичний будинок з басейном на даху

У невеликому мексиканському поселенні Рока Бланка на березі Тихого океану знаходиться незвичайний житловий будинок, що здалеку нагадує плоску поверхню з величезною лінзою, в якій відбивається нескінченна небесна блакить...

 


На сайте http://banbas-nn.com/shop/kompozitnye-bassejjny/ вы узнаете об особенностях и преимуществах композитных бассейнов, а также о том, где их можно приобрести по наилучшей стоимости.


 

 

На створення подібних обрисів автора надихнула відома індійська обсерваторія з простими, і, в той же час, геніальними формами. Творчий тандем мексиканського художника Габріеля Ороско (Gabriel Orozco) і архітектора Тетяни Більбао (Tatiana Bilbao) чудово втілився у зведенні будинку на березі Тихого океану під назвою Observatory House.

 


На створення таких форм житла художника надихнула обсерваторія 18 століття Джантар Тантар, побудована в індійському місті Джайпур. Після того, як Габріель її побачив, він захотів мати в себе щось подібне, і для цієї мети запросив Тетяну Більбао. Звичайно ж, будинок не став буквальною інтерпретації індійської обсерваторії, але архітекторові вдалося «спіймати» основну ідею, повторити якийсь «генетичний» код.

Для будівництва будинку були використані місцеві матеріали – бетонні блоки, штукатурка, натуральна деревина. Кажуть навіть, що вони доставлялися за допомогою осла Панчіто, якому замість води давали пиво для додання сил.

Інтер'єр виконаний в дуже стриманих тонах, які компенсуються мальовничою навколишньою природою. Прості форми, відсутність чіткої стилістики будівлі дозволяють їй гармонійно вписуватися в ландшафт. «Родзинкою» Observatory House став круглий басейн, побудований на даху будівлі.

 


Грамотная реклама – гарантия продвижения товара. Что такое хорошая рекламная вывеска, узнайте больше на сайте elpasso.com.ua


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com