тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Технологія Alcatel-Lucent дозволяє передавати до 300 Мбіт/с по телефонних лініях

Компанія Alcatel-Lucent нещодавно представила рішення на базі нової технології широкосмугового Vplus. Вона забезпечує агрегатну швидкість обміну даними понад 200 Мбіт/с на відстані до 500 м і до 300 Мбіт/с на відстані до 250 м по звичайних мідних лініях...

 

 

Для порівняння, найбільш швидкісні з аналогічних стандартів не дозволяють обмінюватися даними швидше 100 Мбіт/з, причому, як правило, на менших дистанціях. В даний час Vplus проходить стандартизацію в Міжнародному союзі електрозв'язку. В разі успішного затвердження є впевненість, що телефонная база Ростова і інших міст перейдуть на цю систему

Висока щільність портів нових пристроїв Vplus покликана дати можливість використати існуючі вуличні шафи. Для полегшення міграції Alcatel-Lucent пропонує нове клієнтське обладнання, яке не тільки підтримує стандарт Vplus, але і сумісно з існуючою інфраструктурою діючих популярних стандартів VDSL2 і G. fast.

Сімейство новинок включає лінійні карти для популярних мультиплексорів. З ними можуть використовуватися існуючі процесорні плати векторизації системного рівня. Частина вже застосовується обладнання отримає підтримку Vplus допомогою програмної перепрошивки.

А ось ще корисна інновація у сфері компютерної телефонії. Компанія SIPNET з 2005 року надає приватним клієнтам і компаніям можливості IP-телефонії на базі платформи CommuniGate Pro. Усі ці роки для підключення до системи необхідно було встановити програму на пристрій, або придбати IP-телефон.

Система WebRTC (Web Real Time Communication) надає можливість впровадження інтернет-телефонію в звичайну інтерактивну web-сторінку. Функції, раніше доступні тільки через спеціалізовані програми IP-телефонії і мессенжери передача мови і відео, відео-аудіо передача файлів стали доступні в звичайному браузері. Тобто тепер не потрібно ні інсталяція програм, налаштування плагінів. Завдяки ефективним технологіям кодування та обробки даних, затримки в WebRTC мінімальні, а параметри якості відео і звуку змінюються в залежності від ширини інтернет-каналу.

Технологія Real Time Communication включає в себе компенсацію еха, якісне кодування мови, гасіння шуму, автоматичний рівень гучності і компенсацію втрат пакетів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com