тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Хабаровську відкрився перший інтернет-магазин для ув'язнених

Наприкінці весни у Хабаровську відкрився інтернет-магазин для мешканців місцевого слідчого ізолятора № 1. Сайт спеціалізується на товарах щоденного вжитку, які можуть знадобитися в казенних стінах: в асортименті магазину є продукти харчування, напої, сигарети, предмети особистої гігієни, змінна білизна і взуття...

 

 

Невідомо, чи скидки в Хабаровске будуть розповсюджуватись на пенітенціарну систему, але і без них переваги сервісу для зеків очевидні.

Перед оформленням замовлення від покупця вимагають паспортні дані людини, якій буде належати кошик, і того, хто оформляє покупку. Передбачається, що на сайт будуть заходити родичі та друзі на волі. Замовлення можна зробити і через термінал в СІЗО: два монітори встановлені в кімнаті для передачі посилок від родичів. Вага товару з інтернет-магазину для одного в'язня не повинна перевищувати 20 кілограмів, а оплата проводиться або банківською картою або готівкою в касі біля терміналу.

На території слідчого ізолятора торгівля велася й раніше: в кімнаті для передач можна було купити те, що родичі з собою не принесли, але через невелику площу асортимент на прилавку також був невеликий.

«Ми підозрюємо, що з появою сайту обсяг продажів може відразу ж збільшитися майже на 30%, тому що це дуже зручно», — вважає директор інтернет-магазину УФСІН Федір Дунін. Інтернет-магазин в хабаровському СІЗО став першим в регіоні, але у звязку з популярністю і збільшенням обсягів продаж, вирішено було розширити діяльність. Тому через місяць сервіс став доступний і для інших суб'єктів ДФО.

Відкритий спочатку для хабаровського СІЗО інтернет-магазин поступово розрісся і на сьогоднішній день приймає замовлення для в'язнів Хабаровського, Приморського, Алтайського краю, Сахалінської, Амурської і Новосибірської областей. З 1 листопада сервіс буде доступний для якутян, а потім для Забайкалля і Бурятії.

Відправити посилку через онлайн-сервіс нескладно. Для початку потрібно зареєструватися на сайті і вибрати, куди і кому буде відправлений товар. А вже потім здійснювати покупки та оплачувати їх. До речі, сплатити куплене можна практично всіма сучасними способами платежів, повідомляється на сайті сервісу. Між тим в каталозі покупок можна знайти абсолютно різні товари. Придбати можна послати продукти, одяг, канцелярію і навіть електроприлади. Головне, щоб посилка не перевищувала 20 кілограмів. Вагу програма автоматично розраховує.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com