тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Борисов-Арена»: суперсучасний стадіон (Білорусь)

Якщо ви є одним з численних шанувальників футболу і при цьому цінуєте нестандартні архітектурні рішення, то вам обов'язково варто відвідати білоруське місто Борисов – адже саме тут знаходиться досить незвичайний в плані дизайнерського рішення футбольний стадіон «Борисов-Арена»...

 

 

Округла споруда у футуристичному стилі справляє враження на всіх – і на футболістів, яким пощастило грати тут, і на фанатів, які приходять сюди повболівати за улюблені команди. Але найбільше пощастило представникам футбольного клубу «БАТЕ», адже «Борисов-Арена» офіційно є їх домашнім стадіоном. Проходять тут не тільки спортивні змагання, а й культурно-масові заходи, громадські і політичні організації Беларусі влаштовують тут свої з"їзди, тощо.

 


 

Під уявною замкнутою зовнішньою оболонкою цей величезний спортивний комплекс ховає чотири поверхи, де розташовані приміщення різного призначення – внизу знаходяться магазини, службові кімнати, кафе і вбиральні, а у верхній частині – зали для преси, офіси та VIP-зона.

Всього «Борисов-Арена» може вмістити в себе близько 13000 глядачів. Навколо стадіону, відповідно до стандартів УЄФА, передбачена комерційна зона, площа якої – 3000 квадратних метрів. Для спортсменів на стадіоні створені максимально комфортні умови: окремий вхід безпосередньо з паркінгу, кабінети для фізіотерапії, гардеробні кімнати та приміщення для здійснення допінг-контролю. Ігрова поверхня поля відповідає найвищим сучасним вимогам, а чудова акустика всередині стадіону створює неповторну атмосферу під час гри.

«Борисов-Арена» - дуже молодий стадіон, адже будувати його почали лише в 2010 році. Розробкою такого незвичайного архітектурного проекту зайнялася словенська компанія «Ofis arhitekti», а в якості зразка для «Борисов-Арени» був узятий стадіон «Людські дрт», розташований в словенському місті Марибор. При будівництві спортивного комплексу особлива увага приділялася максимального збереження в незайманому вигляді навколишньої природи. Будівництво цього суперсучасного стадіону тривало всього кілька років, і вже в травні 2014 р. його двері були урочисто відкриті для відвідувань. Першим тут був розіграний Кубок Білорусі між командами «Німан» і «Шахтар».


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com