тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Золотий готель Swisshorn Gold Palace в Гонконзі

Якщо б цар Мідас (той, що згідно з грецькими міфами дотиком руки усе перетворював на золото) жив у наш час, то йому, швидше за все не довелося б просити богів наділити його здатністю перетворювати все в золото. Йому простіше було б переїхати жити в Гонконг в готель Swisshorn Gold Palace...

 

 

В дитинстві більшість з нас хотіли пожити як в казці, в золотій кімнаті, і поспати на ліжку з чистого золота. Гонконгські дизайнери під керівництвом місцевого олігарха імені Лам Сайвін втілили цю фантазію в реальність - мабуть, найрозкішніший у світі готельний номер, зроблений із золота, з'явився в Гонконзі.

На унікальних предметах обстановки можна спати, їсти, сидіти, приймати душ, словом, робити все, що тільки заманеться. Близько двох з половиною тонн золота (!!!) знадобилося дизайнерам, щоб створити один з найдорожчих палаців у світі. Скільки це коштує? Подивіться актуальну ціну золото за грамм помножте на вагу і будете мати уявлення про цю сумму. А на той час вся вартість апартаментів становила майже 82 мільйони доларів США. Дорогоцінним металом було вкрите 650 кв. м, а всього на зведення готелю пішло п'ять років

 


 

Він зізнався у численних інтерв'ю місцевій пресі, що був натхненний мрією китайського імператора династії Хань, який пообіцяв збудувати палац з чистого золота для своєї улюбленої дружини. Відкриємо невеликий секрет: Лам Сайвин є главою великого ювелірного холдингу Hang Fung Gold Technology Group, а золоті апартаменти не що інше, як частина демонстраційного павільйону компанії.

В готелі Swisshorn Gold Palace за одну ніч, проведену в шикарних золотих апартаментах, доведеться викласти 26 тис. дол. За ці гроші можна відчути себе справжнім королем чи яким-небудь язичницьким богом. Адже абсолютно всі в готелі зроблено в так званому "палацовому стилі" - всі меблі та предмети інтер'єру, включаючи оздоблення стін, дверей, навіть ванні і туалети, елементи сантехніки виконані з цього сусального золота 585-ї проби, яке покриває кожен квадратний міліметр номери. А столові прибори і посуд повністю виготовлені з чистого шляхетного металу.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com