тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бренд Tommy Hilfiger представив куртки з сонячними батареями

Напевно кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли смартфон (iPod, планшет, портативна ігрова система) несподівано розряджався в самий невідповідний момент. В даний час ринок пропонує безліч різноманітних рішень цієї проблеми, проте в більшості своїй вони являють собою додаткові акумуляторні пристрої, які потрібно носити з собою і не забувати заряджати.

 

Власники американського бренду Tommy Hilfiger, відомого своїми колекціями молодіжної одягу і всіляких аксесуарів аж до годинників і парфумерії, вирішили долучитися до світової практики використання поновлюваних джерел енергії. Для цього дизайнери компанії з'єднали два поняття воєдино — актуальні модні тенденції і технологію отримання електрики шляхом перетворення сонячної енергії. Кінцевим результатом такого незвичайного для Tommy Hilfiger симбіозу стала колекція курток з встановленими на спині фотоелектричними панелями. Здійснити грамотну технічну реалізацію задуманого виробнику одягу допомогли фахівці Pviliion — фірми, зайнятої виробництвом сонячних батарей.

Справедливості заради варто відзначити, що назвати у наш час слово «незвичайна» не саму оригінальну концепцію поєднання майже автономного джерела живлення для мобільної електроніки, в той час як сторонні компанії випускають «розумні» устілки з функцією синхронізації по Bluetooth, «розумні» кепки, майки для спортсменів і штани з бездротовою зарядкою смартфонів, було б вельми необачно.

Спереду нові куртки від Tommy Hilfiger нічим не відрізняються від класичного одягу, затребуваного покупцями у весняно-осінній період року.

 


 

Однак при погляді на тильну сторону новинки в очі кидаються встановлені в ряд фотоелектричні елементи, які і перетворюють куртку в технологічний гаджет з можливістю зарядки смартфона або планшета в сонячну погоду. Гнучкі водонепроникні акумулятори, які легко кріпляться і відстібаються від курток, здатні збирати і накопичувати сонячну енергію для екстреної підзарядки гаджета, що раптово разрядився.

Вбудована в куртку акумуляторна батарея має ємність близько 6000 мА·год, що дозволяє повністю зарядити середньостатистичний смартфон 2-2,5 рази. Правда, виробник не уточнює, скільки часу буде потрібно на повне відновлення з допомогою сонячної енергії заряду вже в самому акумуляторі. Хоча в даному випадку швидкість процесу буде залежати від сукупності відразу декількох ключових факторів.

Куртки Tommy Hilfiger надійдуть у продаж обмеженою партією і будуть виготовлятися в двох версіях — жіночої та чоловічої. Вартість виробу складе $599, проте половину від цієї суми розробник пожертвує в фонд Fresh Air Fund.

 


Стильные фирменные футболки тхэквондо, а также большой ассортимент другой качественной оригинальной одежды военно-патриотической тематики предлагает ТМ Земля Воинов.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com