тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Забудьте про ключі – дверний замок упізнає вас в обличчя!

Модель Chinavision CVJB-G107 являє собою дверний замок майбутнього. Він обладнаний двома камерами, здатними бачити в темряві, на основі зображень яких будується тривимірна модель обличчя людини...

 

Використання точної тривимірної технології дозволяє уникнути помилок розпізнавання, які можуть відбутися в результаті розпізнавання звичайних двовимірних зображень.

Звичайно, який би не був крутий замок, без добротних дверей він сам по собі нічого не вартий. А на сайті http://www.citadel-kostroma.ru/ ви зможете замовити надійні вхідні двері на любий смак.

Описуваний пристрій позиціонується на ринку як рішення для забезпечення доступу для невеликих організацій, але ніщо не заважає встановити цей замок на вхідних дверей вашого приміщення, якщо ви готові витратити на це суму 456 доларів.

Для відображення необхідної інформації на передній панелі замку встановлений невеликий TFT дисплей з діагоналлю 3.5 дюйма, там так само встановлена невелика клавіатура, за допомогою якої можна ввести коди і команди, роз'єм USB.

Замок обладнаний портом Ethernet для забезпечення зв'язку за протоколом TCP/IP з іншим обладнанням системи безпеки будівлі. Швидкодії вбудованого мікропроцесора достатньо для того, що б виконати розпізнавання обличчя за частки секунди. Внутрішня пам'ять замку розрахована на зберігання 500 зображень. Такої кількості цілком достатньо для забезпечення роботи системи доступу для не дуже великих фірм та установ.

Крім основної функції – забезпечення доступу в приміщення, дані, одержувані від цього замку, можуть служити і для обліку робочого часу співробітників, реєструючи час, в який людина заходила або залишала приміщення.

Використовувана в пристрої технологія не така вже й складна, тому можна очікувати появи подібних речей повсюдно в будинках і автомобілях, що дозволить назавжди забути про звичайні ключі і позбавить людей від одвічної проблеми забутих чи загублених ключів. Використання цієї технології в комп'ютерній техніці дозволить прийняти користувача, пізнавши його по обличчю, таким чином позбавивши людей від необхідності запам'ятовувати і вводити паролі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com