тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Смішні меблі Джадсона Бомонта

Що може бути звичніше для нашого життя, ніж меблі? Столи, ліжка, комоди, кухні та стільці, всі ці предмети оточують нас і створюють комфорт . Але іноді зустрічаються люди, які впевнені, що просто шафа — це буденність. Зустрічайте: Джадсон Бомонт і його найказковіші і найсмішніші меблі в світі!

 

 

Побачивши меблеві шедеври дизайнера Джадсона Бомонта з Канади, можна вирішити, що потрапив в якесь казкове Задзеркалля!


Відмінною рисою робіт Джадсона Бомонта є те, що досить часто дизайнер використовує різні елементи, що зображують популярних персонажів диснеївських мультфільмів: Дональда Дака, Гуфі, Міккі і Мінні Маусів. Вся справа в тому, що на створення меблів дизайнера Джадсона Бомонта надихають саме мультфільми Уолта Діснея. За словами Джадсона Бомонта, основний його принцип – втілення в життя будь намальованих меблевих фантазій.

Всі меблі він і його колеги з компанії Straight Line Designs виготовляють виключно на замовлення, тому креатив і неповторність гарантовані. Серед найбільш відомих робіт дизайнера шафа «Маленьке чорне плаття», комод «Упс», Згорілий столик, шафа «Бобер», П'яний столик і шафа Гармошка. Особливу увагу привертає крісло для ледачих - Hollow Chair.


Джадсон Бомонт створив таке сидіння, яке за формою абсолютно не відрізняється від звичайного, але при цьому служить «складом» для самих різних речей. Корпус цього крісла порожнистий і нагадує поличку, яка може бути заповнена всім, чим завгодно: книгами, іграшками, рукоділлям та ін.

Вартість одного предмета меблів, наприклад, незвичайних шаф, тумбочок, столів або диванів від Бомонта досить немаленька – близько $5 тис. Необхідно сказати, що, незважаючи на незвичайний зовнішній вигляд, всі меблі досить функціональні.

«Коли люди в перший раз бачать мої меблі, то спочатку сміються, а потім вже розуміють, що це зручно», - каже майстер.

Варто відзначити, що Джадсон Бомонт і його дизайнерська студія створює свою дійсно креативну меблі ось уже 25 років і жодного незадоволеного замовника за все це час. Напевно, люди просто втрачають дар мови, коли бачать те, що ними було задумано на папері і втілилося в реальність.


 

 

 

 

 

 


Фабрика «Белый Слон» предлагает качественную, функциональную и красивую мебель для ванной на заказ по доступной стоимости. Также у нас вы можете приобрести мягкие оригинальные стеновые панели, корпусную мебель, выполннную по стандартным и эксклюзивным проектам.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com