тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самозашнуровуючі Кросівки Nike Mag 2015: і все-таки вони існують!

День 21 жовтня цього року виявився не зовсім звичайним, а цілком навіть знаменним. Саме на цю дату, згідно з сюжетом фільму "Назад в майбутнє", було призначено поява легендарного Марті МакФлая в нашому часі – куди він повинен був перенестися з далекого вже 1985-го...

 

 

До цієї ж дати, прямо або натяками, розробники компанії Nike обіцяли представити кросівки з автоматичною системою шнурівки – подібні тим, що у свій час були показані у фільмі. Обіцяли в 2011 році, коли випустили пробну партію схожих кросівок Nike Air Mag і з ажіотажем продали на eBay за аукціонною системою. Правда, системи самозашнуровки ті кросівки ще не мали: зате були наділені світлодіодним підсвічуванням і продавалися за ціною від 1 до 3 тисяч доларів за пару і дорожче. В результаті чого партія в 1500 пар принесла компанії більше $4,7 мільйонів – пожертвуваних Фонду боротьби з хворобою Паркінсона імені Майкла Джей Фокса.

Підтвердили свої обіцянки в 2014 році, запатентувавши систему самозашнуровуваних кросівок Power Laces для випуску Nike MAG. І знову нагадали про них на початку поточного року – вустами провідного дизайнера Тінкера Хетфілда на Лос-Анджелеському форумі Agenda Emerge. І як успіхи, хлопці з Nike?

Тихо, без галасу і апломбу на американському сайті компанії з'явилася публікація про те, що самозашнуровуючі кросівки Nike Mag power laces все ж розроблені. І перша їхня пара вручена, зрозуміло, "законному власникові" Майкла Джей Фоксу: американському акторові, який зіграв 30 років тому Марті МакФлая – і вперше на зйомках фільму одівшому прототип "кросівок майбутнього", щоб з'явитися в них на екранах по всьому світу. Інформація отримала підтвердження у вигляді знімків, опублікованих у Твіттері фонду MichaelJFoxOrg – де актор приміряє отримане спортивне взуття. З підписом: This is real. This is today. Coming spring 2016 (Вони справжні. Це сьогодні. Будуть випущені навесні 2016).

 


 

Остання фраза – невелике розчарування для фанатів фільму і просто людей, що мріяли обзавестися парою кросівок, що здатні самі зашнуровуватись Найк Маг вже в цьому році. Чекати тепер доведеться, як мінімум, до наступної весни.

Втім, для самих затятих і небідних прихильників шанс купити кросівки Марті МакФлая раніше, схоже, все ж залишається. Згідно розміщеної на сайті Nike інформації, лімітована партія Nike Mag power laces все ж буде випущена в 2015 році для продажу через аукціон – з наступною передачею коштів фонду дослідження хвороби Паркінсона Michael J. Fox Foundation for parkinson's Research. Відповідно, ціна кросівок Nike Mag power laces буде встановлюватися в процесі торгів самими покупцями. А дата, коли можна буде придбати ці чудо-кросівки кросівки через аукціон, буде оголошено трохи пізніше.

 


Зима не за горами, а, значит, само время позаботиться о хорошей обувке. Мужские ботинки Timberland комфортные, легкие, надежные, и стильные, а что еще нужно, тем болем по такой отличной стоимости!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com