тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Весілля в хмарах для дочки шейха від Design Lab Events

Шлюби укладаються на небесах. А небеса – якщо у тебе вистачить фантазії і засобів, цілком можна наблизити до Землі. Ці слова підтвердила нещодавно дочка шейха Дубая, художниця, фотограф, дизайнер – і, за сумісництвом, наречена Sheika Lateefa Bint Maktoum, перетворивши банкетний зал для проведення власного весільного торжества в абсолютно дивовижне місце, яке отримало назву Lucid Dream – «Ясна Мрія»...

 

 

Треба зазначити що весілля було закрите, папараці не допускали до молодят, та й самої ж принцеси фоток в інтернеті не густо.


Разом з співробітниками студії з організації свят Design Lab Events, що базується в Дубаї, дизайнерами Xavier Perrot і Andy Cao дівчина розробила і реалізувала оригінальне оформлення просторого залу, перетворивши його буквально в райське містечко, в якому ніжні пастельні тони весільних букетів квітів і страв на столах поєднувалися з не менш ніжними відтінками «алмазних хмар», що послужили незвичайною декорацією і джерелом освітлення одночасно.

 


Для створення «неба в алмазах» майстри використовували 65 тисяч мерехтливих кристалів Swarovski, закріплених на спеціальній сітці, а також 15 тисяч ламп – світлопровідних циліндрів з тонкого скла, і 4 тисячі паперових журавликів різного розміру, які є символами надії і щастя. Все це було зібрано в своєрідні хмари, що грають ніжною фіолетовою підсвічуванням.

Казкове оформлення весілля, яке запам'ятається не тільки молодим, але і гостям урочистостей на довгі роки: такий був план нареченої-дизайнера. Можна сказати, що у неї це вийшло. Окрім дивно прикрашеного банкетного залу присутніх чекала жива музика і театралізоване дійство, присвячене арабському мистецтву і творчості самої нареченої, численні фотографії, картини та ескізи.

 


Варто відзначити, що незвичайне оформлення Lucid Dream – не перша подібна робота стилістів і дизайнерів Design Lab Events. На сайті студії представлено чимало інших яскравих і цікавих рішень у сфері прикраси весільних залів та місць проведення інших урочистостей.

 

 

 


Как сделать так, чтобы предстоящая свадьба получилась красочной, эксклюзивной и запоминающейся? Без профессионального подхода здесь не обойтись, посему советую обратиться в праздничное агентство http://sv-empire.com.ua/, креативне сотрудники котрого приложать максимум усилий для того, чтобы вы смгли с уверенностью сказать: «Моя свадьба была лучшей!»


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com