тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зубна щітка для чищення без пасти Misoka

Зубна щітка для чистки зубів без пасти, за допомогою нанорозмірних мінеральних іонів. Саме такий гігієнічний аксесуар представив на виставці Salone del Mobile що проходила кілька місяців тому в Мілані японський дизайнер Kosho Ueshima...

 


Швидко і ефективно подолати проблеми з зубами, повернути собі радість красивої білосніжної усмішки допоможуть досвідчені спеціалісти клініки Vilida. На сайті http://vilida.in.ua/ ви дізнаєтесь про послуги, а також переваги лікування саме у цьому закладі.


 

 

Щітка, що о тримала назву Misoka toothbrush, щітка була створена за технологіями компанії Yumeshokunin з міста Осака (Японія).

Схожі щітки продаються в Японії з 2007 року і встигли непогано зарекомендувати себе в дії. Що в них особливого і як вони працюють? Згідно анонсу, виготовляється зубна щітка Misoka з прозорого PET (поліетилен терефталат) пластика. При цьому щетинки – товщиною всього 0,178 мм, мають конічну форму кінчиків. Саме вони забезпечують найкраще проникнення у проміжки між зубів і, відповідно, найкраще їх очищення.

Секретом незвичайної щітки є унікальне покриття чистячих щетинок – тими самими іонами мінеральних речовин, які звільняються при зволоженні матеріалу, переміщаються зі щітки на емаль у процесі чищення зубів. Вони забезпечують видалення з емалі забруднень – і утворюють захисне покриття на її поверхні.

При використанні зубної щітки Misoka немає ніякої необхідності в застосуванні пасти. Перед процедурою щітку досить просто зволожити – і можна приступати до чищення зубів, ще пару раз зволоживши/сполоснувши її в чистій воді в процесі, і, відповідно, прополоскавши рот після чищення зубів. Обіцяний результат – чисті блискучі зуби, як після процедури професійної очищення у дантиста.

Щітка після використання також обполіскується в чистій воді і сушиться на відкритому повітрі. Використовувати її рекомендується протягом місяця: після цього іонне покриття виснажується і ефект очищення без пасти зникає. Наділена лаконічним дизайном з прозорою ручкою, зубна щітка Misoka вже сьогодні представлена в однойменному онлайн-магазині японської компанії Yumeshokunin

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com