тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найвищий у світі замок з піску спорудили поблизу Маямі

Найвищий у світі замок з піску споруджений на у США на острові Вірджинія-Кі поблизу Маямі. Як повідомили в понеділок представники Книги рекордів Гіннесса, ця будова внесено в збірник найбільш видатних і незвичайних досягнень на планеті...

 

 

Молодий американський скульптор Тед Сіберт звів новий пісочний замок на замовлення компанії Turkish Airlines. Для фіксування світового рекорду до місця творіння прибули представники Книги рекордів Гіннеса. Для митця подібний рекорд вже восьмий за його "піщану" кар'єру.

 


Для зведення подібного шедевра, ентузіаст запросив більше двадцяти інших скульпторів. У загальній складності, на побудову гігантського замку їм знадобилося близько двох тисяч тонн піску.

Підсумком їхньої праці стала ця грандіозна споруда, висота якого досягла 15,87 метра!

 


Колишній рекорд зі зведення подібних споруд з піску належав бразильському Ріо-де-Жанейро - там на одному з пляжів в листопаді минулого року був споруджений замок заввишки 11,63 метра.

На думку ініціаторів та учасників проекту з будівництва пісочного замку в Майамі, це досягнення буде сприяти залученню туристів, які неодмінно захочуть побачити своїми очима чудо-будову. Правда, для відвідування пам'ятки їм залишається всього три тижні. Саме після закінчення цього часу замок планується "зрівняти з землею".

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com