тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

The User is Drunk — сервіс, що перевіряє працездатність сайту за допомогою користувачів на підпитку

В інтернеті запрацював сервіс тестування сайту, адміністрація якого пропонує вельми незвичайний вид послуг. Ресурс «The User is Drunk» легко перевіряє будь-який сайт в інтернеті на інтуїтивність використання його інтерфейсу. Адміністрація ресурсу, отримавши плату, накачується алкоголем до несамовитого стану, після чого відправляється на потрібний сайт, і намагається в ньому розібратися...

 

 

Керує проектом «The User is Drunk» Річард Латтуэр (Richard Littauer) – професійний веб-розробник, і фахівець з тестування інтернет-сайтів, так що діло своє він знає. Латтуер зазначає, що на п'яну голову деколи приходять набагато більш цікаві думки, ніж на тверезу.

Крім послуг по перевірці сайту, адміністрація незвичайного сервісу надасть повний звіт про тестування, і навіть докладе професійні рекомендації. Від користувача, що бажає отримати настільки незвичайні послуги, потрібно оплатити роботу «The User is Drunk» і покрити витрати на алкоголь. Повідомляється, що сервісом вже скористалося кілька клієнтів, які залишилися задоволені послугою.

Як бачимо, фантазія для бізнес-ідей у всесвітній мережі, воістину невичерпна, а головне - це приносить прибуток! А щоб втілити їх в життя, потрібно, насамперед створити якісний функціональний сайт, саме компанія dantaweb.kz цим і займається, а крім того її досвідчені спеціалісти ефективно розкрутять ваш веб-ресурс.

А ось, до речі, ще один цікавий сервіс. Нещодавно в інтернеті запущено проект, що дозволяє дізнатися, на якій відстані від нашої планети в даний момент знаходиться дослідний космічний корабель, марсохід або космічний зонд NASA. Ведуть проект двоє вчених-ентузіасток Ліза Баллард і Аріель Уолдман.

На сайті Spaceprob.es опублікований повний перелік кораблів, зондів та апаратів, що перебувають зараз у відкритому космосі чи на інших планетах нашої Сонячної системи з зазначенням відстані між ними і Землею на даний момент. Для сайту автори збирають дані з Deep Space Network і з різних відкритих наукових і науково-популярних джерел.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com