тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bediator. Ліжко-обігрівач від Yi Кunwoo

 

З дня у день все більше холодає, календарна зима вже не за горами. А значить, зовсім скоро ми будемо кутатися в шуби і шарфи, а в приміщеннях влаштовуватися туди, де є батарея, обігрівач або тепловентилятор...

 


А здесь Matryoshka Dolls вы можете купить чудесные расписные матрешки! Имеется в наличии более 300 моделей на любой вкус.


 

 

Про креативні радіатори і батареї ми писали неодноразово. Сьогодні ще трохи на цю тему. Думаю, ніхто не буде сперечатися, що найтепліше місце в кімнаті є ліжко? Загорнутися в ковдру, що побільше, взяти фрукти і хорошу книжку, або ж все те ж саме, але тільки з коханою людиною, - от і відмінний варіант для проведення зимового вечора.

А от дизайнер Yi Кunwoo придумав, як зробити це місце ще теплішим і затишнішим. Проект називається Bediator і являє собою велику і довгу батарею, яку, при необхідності, можна використовувати як диван або кушетку.

 


Bediator забезпечений спеціальним захисним покриттям і регулятором інтенсивності підігріву, так що можна не боятися, що дитина, домашня тварина, або ж дорослі члени сім'ї обпаляться, не встигнувши затишно влаштуватися на унікальній ліжка.

 


Добротный матрас – гарантия хорошего здорового сна и отличного самочувствия на протяжении всего дня. А вот интернет-магазин http://sale-mebel.com.ua предлагает отличные беспружинные матрасы, выполненные по наиновейшей технологии, и одобренные авторитетными специалистами в области здравоохранения.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com