тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Даєш рок для зарядки мобільного телефону!

Літо – час не тільки курортів, але і масштабних музичних фестивалів. Щоб зарядитися енергією на цілий рік улюбленої музики і тисячі фанатів, які перебувають з тобою «на одній хвилі», натовпи прочан з'їжджаються в «злачні» місця Європи і пост-СНД...

 

 

Але ось хто подбає про зарядку мобільного телефону та інших гаджетів в польових умовах сучасного Вудстока? Благо, існує британська фірма Orange, яка спеціалізується на одязі як раз для таких випадків. Тепер можна піти у відрив під улюблені ритми з користю не тільки для свого душевного стану, але і для матінки Природи. Адже джерело альтернативної електроенергії нині близьке, як ніколи. Власне, воно розміщується у звичайній футболці. А «живленням» для вироблення електрики послужить...звук!

Якщо коротко, то футболка Sound Charge поглинає «саунд», посилений акустикою, і перетворює його в стійкий заряд. Так що, для «воскресіння» мобільного та інших невеликих пристроїв потрібно просто насолоджуватися гарною (і гучною) музикою.

 


Принцип роботи футболки в стилі «хай-тек» досить простий. На лицьовій частині Sound Charge розташовується п'єзоелектрична плівка. Вона діє як невеликий мікрофон, абсорбуючи хвилі звукового тиску. Потім шар з переплетених кристалів кварцу перетворює серію звукових сигналів в електрику, яка, в свою чергу, і живить невеликий вбудований чарджер (закріплений за допомогою проводів з виворітного боку). Так що залишається тільки підключити гаджет до цієї системи, закріпивши його в спеціальній зовнішній кишені, і - вуаля, процес пішов!

Ідея та втілення футболки для зарядки мобільного телефону належить згаданій вище фірмі Orange, спільно з компанією-експертом в області поновлюваних джерел енергії GotWind.

Власне, прем'єра футболки Sound Charge відбулася якраз до відкриття Гластонбері, який стартував 22 червня. Середній рівень шуму на фестивалі знаходиться в межах 80 децибел. Так що за кожен музичний вихідний Sound Charge повинна акумулювати в середньому 6 ват електроенергії, чого повинно вистачити для підзарядки смартфона або двох мобільних простіше. Так само дослідники хочуть перевірити, як буде впливати на процес активні околотанцевальные руху. Що ж, оцінимо результати.

 

печать на футболках шелкография


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com