тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Якій рекламі найбільше довіряють українські користувачі?

Аналітичне агентство Nielsen визначило, якій рекламі найбільше довіряють українські користувачі. Як з'ясувалося, наші співвітчизники покладаються переважно на рекомендації знайомих...

 

 

Згідно зі звітом фахівців, найбільше українці довіряють рекомендаціям знайомих – у цьому зізнається 81% опитаних. Зрештою, це і зрозуміло. Якщо ваш товариш, чи родич придбав якийсь товар на порталі міжнародного маркетингу im-ho.com, і сказав, що це дуже вигідно, то ви повірете, звичайно ж саме їм, а не іншим джерелам.

 


63% користувачів керуються відгуками споживачів, опублікованими онлайн. 59% українців згодні вірити інформації, розміщеної на сайтах брендів. 34% українців висловилися на користь реклами на білбордах і в журналах. Всього 32% опитаних визнали, що довіряють рекламі на телебаченні, і лише 31% українців вірить оголошеннями в газетах.

Несподівано низькі показники демонструє відеореклама в інтернеті – їй довіряє лише 29% респондентів. На рекламу в соціальних мережах покладається 32% користувачів. Аналітики пов'язують це із середнім віком користувачів – 30-річні власники облікових записів в соціальних мережах, переважно, дратуються, коли бачать ролик у своїй стрічці новин.

Банерній рекламі та рекламній розсилці по електронній пошті довіряють всього 20% і 19%, відповідно. Рекламі на мобільних телефонах довіряє тільки 15%.

Аналітики відзначають, що в цілому більше половини українців довіряють рекламній інформації про товари і послуги. Найбільшою популярністю серед українців користуються ролики з гумористичним сюжетом – з цим твердженням згодні 61% опитаних. При цьому, лише 6% українських респондентів звертають увагу на ролики за участю знаменитостей і лише 3% – на відео з участю спортсменів.

Що стосується довіри до операційних систем, то аналітики Gemius підрахували, що українські користувачі все ще з недовірою ставляться до Windows 10. На сьогоднішній день в Україні лідирує Windows 7, якою користуються 63% власників ПК.

У трійці найпопулярніших операційних систем в нашій країні знаходиться також Windows XP – 18% і Windows 8.1 – 8%. Всього 8% користувачів виходять в інтернет з комп'ютерів під управлінням новітньої версії Windows 10.

Величезна кількість українців воліє заходити в мережу з Android-пристроїв – ця мобільна ОС лідирує в більшості вивчених фахівцями країн. Крім України Windows 7 утримує лідерство в більшості країн Європи: у Латвії цю операційну систему використовує 50% користувачів, у Литві – 46%, у Польщі – 41%, Чехії – 46%, Словаччини – 41%, Словенії – 48%. У Російській Федерації Windows 7 встановлений на 54% систем.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com