тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Музичні двері від Dominic Muren

Хоча майже у всіх в наш час стоять дзвінки на дверях, по деяким ще можна і стукати. І саме для таких господарів був придуманий цей концепт. Хоча його можна використовувати не тільки на вхідних дверях, але і на звичайних, тих, що розділяють кімнати та кухню...

 

Але спочатку все-таки варто розповісти, в чому полягає ідея. Думаю, якщо не в усіх, то в багатьох у дитинстві був ксилофон. Напевно, батьки купували його, а потім шкодували – адже рідне чадо не зупиниш, йому все грай і грай, а у батьків голова від того грання буквально тріщить!

Але американського дизайнера Dominic Muren це не стосується, адже він пропонує буквально вбудувати ксилофон у двері! Раніше, коли ми стукали в двері, то могли почути тільки скучне «тук-тук-тук», а дизайнер пропонує дещо новеньке. Якщо постукати по такій дверці з ксилофоном, звуки будуть зовсім різні. Але далі – більше, це вже буде справжня мелодія!

 

http://superdveri.ua/brands/kommunar/


Зі звичайними дверима нам доводиться сидіти й гадати, хто ж прийшов і стоїть на порозі. Добре, коли є вічко, а ось коли його немає? Відразу і не здогадаєшся, хто заглянув на вогник. З цієї ж дверима можна через якийсь час вгадувати людини по стукоту, адже зазвичай ми стукаємо досить одноманітно.

 


Таким чином, кожен може і придумати собі спеціальну мелодію, за якою його зможуть відрізняти друзі. Багатьом сподобається така ідея? Звичайно, ні, оскільки когось такого роду «музика» може і дратувати. Але це вже точно куди цікавіше і оригінальніше звичайної двері, чи не так? А вже ставити чи ні – вирішувати господарям.А ось ще один цікавий дверний дизайн від Олександра Лервіка (Alexander Lervik). Вони самі скажуть, вільне або зайняте приміщення. Ні, у них не вбудовані автоматичні колонки або передавачі. Все, що в них вмонтував дизайнер - це LED лампочки, які передають інформацію мовою кольору, зрозумілим навіть дитині.

Коли двері закриваються, лампочки горять червоним, коли відкривається - загоряється зелений. А неоновий відблиск дозволяє добре бачити стан двері навіть вночі, коли доводиться пробиратися до туалету в непроглядній темряві, боячись включити світло і розбудити домочадців. Втім, мовець двері згодиться не тільки для туалету. Головне, щоб лампочки не перегоріли.

Простенько, але користь очевидна!

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com