тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Apple розробляє власний пошуковик

За попередніми даними, корпорація Apple почала підготовку до запуску власної пошукової платформи. У даний момент корпорація веде пошуки керівника інженерного проекту під назвою Apple Search. Відповідна вакансія розміщена на сайті Apple...

 

В оголошенні зазначається, що компанії потрібен менеджер, якому належить очолити проект, пов'язаний з пошуковою Інтернет-платформою, користуватися якою будуть сотні мільйонів чоловік. Крім того, Apple розмістила ще кілька вакансій на позицію розробника пошукового сервісу. Тим не менш, офіційних заяв з цього приводу від американської корпорації поки що не надходило.

Аналітики вважають, що непрямим підтвердженням того, що Apple дійсно працює над створенням власного пошуковика, може слугувати і той факт, що в 2015 році закінчується термін дії контракту між Apple і Google. Нагадаємо, в рамках цієї угоди пошукові запити в браузері Safari обслуговує пошуковик Google.

А нещодавно стало відомо, що Apple працює над розширенням можливостей свого голосового помічника Siri. Передбачається, що електронний помічник у найближчому майбутньому отримає функцію відповіді на вхідні дзвінки, поки власника телефону немає поруч. Крім того, за бажанням користувача Siri буде розповідати, чим зайнятий абонент і чому не може відповісти на дзвінок. Абонент зможе залишити голосове повідомлення, яке Siri самостійно перетворює в текст.

Реліз нової функції для голосового помічника iCloud Voicemail намічений на 2016 рік, одночасно з виходом операційної системи iOS 10. Поки що нові можливості Siri тестують співробітники компанії Apple. Нагадаємо, що з лютого 2015 року фірмовий голосовий помічник Siri, присутній на мобільних пристроях Apple, говорить по-російськи. Електронний асистент вже намагається жартувати і дотепно відповідати на дурні питання.

Крім того, російськомовна Siri може встановити будильник на ранок, додати подію до календаря, дізнатися про погоду, знайти що-небудь, навіть розмістити запис в Twitter, або відправити голосове повідомлення.

 

платный хостинг


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com