тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Інсталяції з кристалів і стразів: блискучі калейдоскопи та мандали в інтер'єрі

Незважаючи на розвиток сучасних технологій, дизайнери вже давно знайшли спосіб, який найкраще допоможе створити унікальний проект. Досить з'єднати воєдино кілька звичайних предмета – і ось перед нами вже майже витвір мистецтва!..

 

 

Кристали, дзеркала і стрази, складені в гігантські візерунки, здатні вразити кожного, хто їх побачить. Подібними оптичними експериментами в інтер'єрі займається голландська художниця Сьюзан Драммен, прикрашаючи стіни, стелі і фасади будинків. Таке відчуття, ніби у дитинстві, коли заглянув в калейдоскоп, може хтось памятає, особливо старше покоління.Нідерландська художниця Сьюзан Драммен стала знайома по всьому світу своїми інсталяціями, в яких використовує тисячі крихітних кристалів, стразів, зеркал та інших звичайних і не зовсім блискучих об'єктів. Від гігантських візерунків, які Сьюзан викладає на підлозі, стінах і навіть на стелях, просто неможливо відірвати очей через їх надзвичайну красу і справжній гіпнотичний ефект. Ну не знаю, як ці інсталяції будуть виглядати у нас в оселі над головою, а ось чудові натяжні стелі від компанії http://lakstudio.com.ua/ дійсно стануть справжньою окрасою будь-якого приміщення.

Дивно, але Драммен ніколи не планує заздалегідь, як буде виглядати її чергове творіння. «У мене ніколи немає плану і чіткого уявлення наступної інсталяції, - пояснює художниця. – Насправді, коли я приходжу на чергове місце, де буде розташована моя робота, то просто відчуваю, як вона має виглядати. На це впливає сама атмосфера місця, його освітленість і колірна гамма, ну а також люди навколо».

Драммен поділилася секретом, що її інсталяції мають одну мету – збентежити глядача, і навіть ввести в певний гіпнотичний стан її психіку. Здалеку вони виглядають чіткими й акуратними, але якщо підійти ближче і заглянути, то з'являється відчуття дезорієнтації через безліч яскравих деталей, які кидаються в очі. Всі ці скляні та кришталеві кристали, блискучі дзеркальця, дорогоцінні камінці, стрази, декоративні намистини і металеві хромовані деталі художниця кріпить на стінах з допомогою крихітних цвяхів, ну а на підлозі просто викладає їх, нічим не фіксуючи.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com