тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Найзеленіший" у світі готель з'явився на околиці Бангкока

Наприкінці минулого року у Бангкоку з'явився надзвичайно екзотичний і екологічно чистий готель - один з небагатьох подібних не тільки в Таїланді, але і в світі. Називається незвичайний комплекс Bangkok Tree House...

 

 

Розташований він на околиці міста, на березі однієї з найбільших річок країни Чао Прайя. Незвичайний комплекс зміг поєднати в собі досягнення технічного прогресу, високий комфорт та близькість до Матінки-природи.

При цьому Tree House - місце більше, ніж екзотичне. Почати, мабуть, варто саме з «екологічної» складової. Сонячні батареї та вітряки майже в повній мірі забезпечують Bangkok Tree House електроенергією. Всі без винятку освітлювальні прилади засновані на економічній LED технології. Потреби в прісній воді задовольняються також майже повністю за рахунок збірників дощу (ефективність змінюється в залежності від пори року і сезону). Нарешті значне місце в Bangkok Tree House займає природне освітлення та вентиляція, яким сприяє архітектура комплексу.

 


Другий важливий пункт – це, безумовно, комфорт та екзотика. І те і інше можна знайти в готелі Bangkok Tree House. Зроблений з вторинного дерева і бамбука готель виглядає, щонайменше, незвично. Балкони, тераси, помости і невеликі будиночки для постояльців з'єднані дерев'яними, часто висячими мостами. Тут є і свій ресторан, і фітнес-центр і навіть басейн. Туалети і ванні тут також на високому рівні і нічим не поступаються таким у готелях із сталі і бетону.

Нарешті не можна не згадати про технічне оснащення Bangkok Tree House. Незважаючи на весь свій «екологічний мінімалізм», постояльці отримають все чого потребують. Телефон, стільниковий зв'язок, а також абсолютно безкоштовний високошвидкісний доступ до Wi-Fi тут є. Розеток, що б заряджати свої численні гаджети тут теж більш, ніж достатньо.

Одним словом - всі необхідні блага цивілізації в оточенні незайманої природної екзотики, що ще треба сучасній людині, яка хоче гарно відпочити від урбаністичної задухи і суєти!

 

 

 


Якщо ви бажаєте вишукано оздобити вашу оселю, подивіться на наші багет фото, а також гарні інші дерев’яні функціонально-декоративні елементи, на які, до речі, в ЧАО "Спецcтрой" саме зараз найкраща ціна.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com