тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Краса не знає меж: 59-річна модель виглядає елегантніше молодих дівчат

Про деяких жінок з упевненістю можна сказати, що вік обходить їх стороною. Зустрічайте Ясміну Россі, 59-річну модель родом з Франції, послугами якої як і раніше користуються провідні компанії індустрії моди...

 

Якщо ви гарненька, стильна, впевнена у собі, і маєте стійку мотивацію стати моделлю, вам потрібно тут http://creador.ua/model/ заповнити анкету, і якщо повезе - поповнити прекрасну когорту модельного агентства студії Креадор. Проте ближче до 30-річчя моделі зазвичай відправляються "на пенсію", змінюючи свій вид діяльності, ну а Ясміну її вік не те що не бентежить, він їй надає такий шарм, яким не кожна 20-річна дівчина може похвалитися!

 


Як раз, коли переважна частина моделей йде з бізнесу, Ясміна (Yasmina Rossi) тільки-тільки почала свою модельну кар'єру. І так званий "прорив" у світ високої моди відбувся з Ясміною тільки після переїзду до Нью-Йорка, ну а їй на той момент вже виповнилося 45 років. Тоді красуня Россі уклала контракт з такими компаніями, як Marks & Spencer, Hermes, macy's і іншими.

 


Звичайно, як тільки Ясміна засвітилася на обкладинці журналів, її засипали питаннями, в чому секрет її краси. Жінка каже, що всі умови, щоб бути красивою завжди знаходяться поряд з нами - не потрібні ніякі хімічні добавки, хірургія або шаманські паси - звичайна екологічна їжа, рослинна олія для шкіри і волосся.

"Раз на тиждень я натираю шкіру оливковою олією з цукром. Кожен день в мій раціон входить авокадо, екологічне м'ясо і риба," - розповідає Ясміна. Але, звичайно, головний секрет - це не закидати фізичні вправи. Тільки вони нарощують м'язи, які підтримують фігуру, не даючи їй "розпливатися".

Навіть будучи на порозі свого 60-річчя, Ясміна продовжує тренуватися щодня.

"Так, і ще треба по можливості уникати фармацевтики. Якщо можна вилікувати себе природними способами, то краще це зробити так, а ну не бігти в аптеку," - додає красуня. Втім, навіть дуже літні жінки, що не володіють ідеальною зовнішністю, можуть дотримуватися стилю в одязі і виглядати досить екстравагантно і вишукано.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com