тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Fashion Style» в колекції епатажних фотопортретів

Колекцію дуже яскравих портретів красивих дівчат, що буквально кидаються в очі, і чиї обличчя і тіла прикрашені помітним, агресивно-сексуального макіяжем, а також дивовижними ювелірними прикрасами ручної роботи можна побачити в портфоліо чудовою фотохудожниці зі світу високої моди Ivascu Cristina...

 

 

 


Ivascu Cristina знайшла своє покликання у сфері високої моди і стилізму, розвиваючись паралельно і як фотограф-професіонал. У підсумку, ми маємо можливість оцінити зусилля Крістіни, яка направила весь свій творчий потенціал для створення цього, не побоюся сказати, арт-проекту.

Наліт екстравагантності, помітного епатажу вийшов завдяки тому, що автор спеціально акцентувалася на макіяжі та масивної біжутерії, які не тільки вигідно підкреслюють красу моделей, але і служать завершальними елементами загальної композиції.

 


"Головна вимога сучасної моди – це обличчя моделі, яка є принадою для читача будь-якого модного видання. Коли я формую макіяж моделей, то намагаюся сприймати свою роботу як творчість живописця, наносить акуратні мазки на полотно, встановлений на мольберт, тільки замість нього, в мене – обличчя дівчат. Підготувавши кожен образ, я і починаю фотографувати його...! „– описує свій робочий процес Ivascu Cristina. Можна всіляко заспокоювати некрасивих людей, що вони прекрасні, але факт залишається фактом – саме фотогенічні люди виходять на портретах краще нефотогенічних, але все одно, довгий час працюючи з макіяжем.

Я навчилася відтіняти недоліки, і навпаки, виділяти гідності, з допомогою хитрощів макіяжу, освітлення, ракурсу і багатьох інших дрібниць робочого процесу фотосесій... Хоча самий головний секрет успішного портрета полягає в самій людини, яка повинна володіти якоюсь, родзинкою»..."

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com