тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Evertalk – онлайн-кладовище мертвих акаунтів Facebook

Соцмережа Facebook традиційно славиться числом зареєстрованих в ній користувачів. Однак подібний гігантизм має і зворотний бік, досить сумний – мертві душі. І мова не йде про штучно зроблені ботами акаунти, мова про більш вічне і скорботне...

 

 

Вся справа в тому, що згідно зі статданими кожен день близько восьми тисяч щасливих раніше користувачів соціальної мережі фейсбук покидають цей світ. Виникає цілком утилітарне питання: як бути з профілями покійних? Не можна сказати, що керівництво соцмережі не займало це питання. І якщо деякі з акаунтів через деякий час після смерті їх власників тихо анулюються (у зв'язку з бездіяльністю), то для інших передбачено захоронення на Evertalk - спеціальному онлайн-кладовище. Тим користувачам, які втратили близьких, також мали акаунти в соцмережі, можуть, грунтуючись на акаунтах померлих створити такий меморіал з фото і відеосторінок покійного, і «меморіальну» гостьову книгу.

До того ж, Evertalk включає опцію для створення сторінки пожертвувань.

Додаток повністю працездатний і без Facebook, заявляє розробник, однак більшість людей не хоче покидати цю соціальну мережу під час перебування в Інтернеті. Evertalk включає безліч різних опцій, на кшталт свічки пам'яті.

До речі, одна з опцій – просто залишити профіль як є. Одна сім'я саме так і вчинила з профілем свого хворого батька. І кожен рік на сторінці з'являються... молитви за його здоров'я.

 


Інсталяційний пакет Evertalk можна скачати безкоштовно і, звичайно ж, перегляд вже створених онлайн-меморіалів також не вимагає оплати. Ті, хто хоче опублікувати сторінку, можуть вибрати тарифний план $2/місяць або $29/рік, в рамках останнього доступне створення необмеженого числа сторінок. При цьому перший місяць пропонується безкоштовно. Незабаром очікується введення досить компромісного тарифного плану, за яким Evertalk зможе продавати віртуальні квіти на вашій сторінці. До речі, якщо вам потрібно організувати реальні похорони, ви можете дізнатись цены на ритуальные услуги від бюро "ВизитСервис".

Онлайн-кладовище  Evertalk функціонує вже понад 2 роки, і на сьогоднішній момент тут налічується кілька десятків тисяч віртуальних монументів померлих реальних користувачів Facebook. Примітно, що чимало монументів споруджено на честь різних зірок, таких як Родні Кінг і Уїтні Х'юстон.

Facebook не єдина соціальна сітка, що має свій віртуальний цвинтар. Свого роду кладовищем для користувачів MySpace став ресурс MyDeathSpace.com, де зберігаються посилання на сторінки людей, яких вже немає в живих, їх передсмертні записи і прощальні слова друзів і близьких. В основному це молоді люди, убиті або самогубці, їх вже близько 2700, а відвідують сайт близько 100 тис. чоловік на добу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com