тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бурунданга - наркотик, що позбавляє людей волі.

Кіностудія VICE Film, що випускає однойменний лайфстайл-журнал для «просунутих» жителів мегаполісів, деякий час тому випустила документальний фільм під назвою «Дихання диявола» - про алкалоїд скополамін, який автори стрічки називають «найстрашнішим наркотиком у світі» та «жахливою зброєю колумбійських бандитів»...

 

 

Речовина без кольору, смаку і запаху, яка може позбавити вас розуму, волі і пам'яті, при тому, що на оточуючих ви будете справляти враження абсолютно адекватної і здорової людини. До речі, тут http://an-help.ru/main/testirovanie-na-fakt-upotrebleniya-narkotikov-v-zhukovskom/ ви дізнаєтесь де можна пройти тест на наявність в організмі наркотиків.

Як йдеться у фільмі, якщо жертву обманом або силою змусили прийняти скополамін, то їй можна наказати зробити все, що завгодно – віддати всі гроші або ж власну дитину, допомогти злочинцям винести з власного будинку всі свої речі, лягти з ними в ліжко, самому вчинити злочин, або ж охоче зізнатися в найпотаємніших свої бажання, страхи і секрети.

Автори стрічки, які пропрацювали кілька тижнів у Боготі, як вони кажуть, зуміли взяти інтерв'ю у кількох постраждалих від цього наркотику, лікарів, що лікували їх, і у злочинців, які користувалися ними у своїх цілях.

Скополамін – алкалоїд, що міститься в насінні багатьох рослин і кущів родини пасльонових. В Колумбії один з видів цієї рослини називається borrachero, що можна перевести як «вражаючий». З його насіння і проводиться сильний галюциногенний препарат, у вигляді білого порошку, що нагадує дрібну муку, який місцеві жителі називають burundanga (бурунданга), або ж «дихання диявола».

 


Borrachero зустрічається повсюдно, росте навіть у ботанічному саду Боготи. За даними колумбійської поліції, кожен рік приблизно 1200 чоловік піддаються нападу або шахрайству, заснованому на застосуванні бурунданги. Причому жертвами, як кажуть автори фільму, стають і високопоставлені політики, і бізнесмени.

Щіпку бурунданги можна отримати скрізь і будь-яким способом – її можуть кинути вам в обличчя, коли ви йдете по вулиці, підмісити в випивку в барі чи ресторані, почастувати вас цигаркою з наркотиком. Колумбійські повії іноді натирають бурундангою груди перед тим, як дати поцілувати її клієнту. Проходить кілька секунд, і людина перетворюється на зомбі, повністю покірного волі «господаря» - причому він не розуміє, що з ним сталося, і приходить в себе лише через пару днів, у кращому разі – де-небудь на вулиці, без гаманця і документів.

Однак, за словами очевидців, бувало, коли під впливом препарату люди переписували на бандитів все своє майно, переводили на них банківські рахунки, продавали в рабство рідних або самі ставали сексуальними рабинями – притому, що оточують і не здогадувалися, що потерпілий діє не по своїй волі, якій його просто позбавили.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com