тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дрон швидкої допомоги для порятунку життя Vosminog

Голландський студент створив незвичайного дрона, який може не тільки літати і розвідувати місцевість, але ще й рятувати людські життя...

 


На сайте analiz-24.ru вы узнаете где можно пройти эффективные тесты для обнаружения многих заболеваний, определения беременности, наличия в организме алкоголя и наркотических веществ.


 

 

Студент Алекс Монтон назвав своє творіння Ambulance Drone, основна функція дрона – це рятувати людей у важкодоступних місцях, де без підтримки, співробітники швидкої допомоги не в змозі рятувати людські життя. Пристрій підлітає туди, де автомобіль не проїде, а вертоліт не долетить і надає співробітникам швидкої допомоги необхідні пристрої для запуску серця.


Ambulance Drone оснащений дефібрилятором нового покоління, а також аптечкою з найбільш необхідними ліками в екстренних ситуаціях.

Даний апарат може бути застосований в багатьох рятувальний операціях, де на кону життя людини. Творець дрона стверджує, що пристрій пролетить 12 км за одну хвилину. Даний факт дає 80% ймовірності, що дрон встигне долетіти і моментально врятувати людину без затримок на дорозі й інших нюансів.

У більш ніж 50% випадках швидка допомога приїжджає надто пізно, одна поїздка карети швидкої допомоги може зайняти 10-15 хвилин. А цього часу буває недостатньо, щоб встигнути до місця події. Багато хто просто не доживають до цього часу. Алекс Монтон вирішив цю ситуацію виправити і віддав свій час, і знання у створення рішення, яке б допомогло багатьом вижити навіть в найскладніших життєвих ситуаціях.

 


Крім дефібрилятора, дрон оснащений камерою, яка в подробицях записує все, що відбувається і повідомляє місцезнаходження постраждалих людей і самого апарата. Також завдяки тій самій камері передбачена діалогова система для консультації людей, що знаходяться поблизу постраждалого.

Можливо, якщо проект набере популярність, то незабаром практично кожна швидка допомога буде володіти подібним дроном.

 


Большинство из нас знакомы с такой неприятной вещью как зубной боль, и от профессионализма врача в основном зависит как скоро вы избавитесь от этой проблемы. Бывают, кончечно и горе-специалисты, но стоматолог Сергей Прожейко - истинный профи, доверьте ему здоровье ваших зубов!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com