тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найпопулярніші сайти на Україні

Інтернет асоціація України оприлюднила власне січневе дослідження української аудиторії мережі, і прийшла до висновку, що в топ-5 найбільш популярних сайтів, що використовуються українцями, входить 4 російських ресурси...

 

 

Лідером за популярністю серед української інтернет-аудиторії, зрозуміло, став пошуковик Google – щодня ним користуються понад 50% опитаних. Решта 4 найпопулярніших в Україні ресурсу – російські «ВКонтакте», «Мейл.ру», «Яндекс» і «Однокласники».

Друге місце займає соціальна мережа «ВКонтакте» – на цей сайт щодня заходить до 46% респондентів. Трійку лідерів замикає Mail.ru – аналітики з'ясували, що 31% опитаних заходять туди кожен день, щоб перевірити пошту. Четверте місце у соціальній мережі «Однокласники» – подивитися фотографії друзів і знайомих туди щодня заходить до 27% опитаних. Трохи відстає від неї «Яндекс» – російською пошуковою системою користується 26% респондентів. Серед інших сайтів в списку значаться YouTube і Facebook. Крім того, українці активно використовують онлайн-крамницю Rozetka, а читають новини на сайтах Ukr.net і «Оглядач».

Список був складений на базі опитування 5 тисяч користувачів зі всієї країни.

А між тим є ще ціла низка інтернет ресурсів, які стануть вам корисні, і насамперед через те, що на них можна здійснювати покупки на найвигідніших умовах. Даний обзор сайтов публікує інформаційне видання elgreloo.net. Найкращі товари і послуги, найкращі ціни, не пропустіть можливості відмінного шопінгу!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com