тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Українські дошкільнята отримали власну освітню онлайн-платформу

На сайті Ukr-op.com зібрані десятки розвиваючих ігор для наймолодших користувачів. Розвиваючі ігри та освітні програми знайомлять дітей з рослинним і тваринним світом, розвивають пам'ять, музичний слух і дрібну моторику...

 

 

У загальній складності на платформі зібрано понад 200 інтерактивних програм для дошкільнят. Їх послідовне виконання формує у дитини основні уявлення про культуру, природу, суспільство. Всі програми та ігри, викладені на сайті, були розроблені з урахуванням діючої в Україні шкільної освітньої програми.

До речі, тут http://fly-club.com.ua/napravleniya/detskij-klub-razvitiya/repetitorstvo ви дізнаєтесь про діяльність клуба-студії “FLY”, її ефективні програми по підготовці малечі до школи.

Професійні педагоги, які працювали над наповненням сайту, рекомендують юним користувачам кожен день протягом 15-20 хвилин займатися з програмами на сайті. Це позитивно позначиться на загальному розвитку дошкільника.

Раніше директор видавництва «Розумники» Олександр Кохан представив серію освітніх ІТ-проектів для дітей молодшого шкільного віку. Перший проект – це планшетний комп'ютер, який буде виконувати роль відразу всіх підручників, зошитів і щоденника. Планшет українського виробництва від компанії «Навігатор» виконаний з протиударних матеріалів. На нього встановлюються освітні програми, складені суворо за нормами Міністерства освіти України.

Всі цифрові «підручники» випускаються для учнів молодших класів, та передбачають навчання у формі гри. Ці планшети будуть використовуватися в українських школах від самого першого навчального дня і до випускного.

Першим подібним рішенням стала «Математика» для перших класів – електронна робочий зошит, яка пропонує дітям в ігровій формі вирішувати завдання з курсу початкової школи. Навчальна гра розрахована на 10 хвилин, а «наповнення» розроблено за участю професійних педагогів, психологів та інших фахівців.

У перспективі планшети будуть інтегровані в розроблювану зараз єдину загальноукраїнську шкільну систему, в якій буде відображатися табель успішності та онлайн-щоденник, а вчителі зможуть фіксувати там домашні завдання, зауваження і виставляти оцінки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com