тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сліпа вагітна жінка побачила сина завдяки 3D-друку

3D-принтери тільки починають входити в наше життя, але вже роблять безліч чарівних і корисних справ. Тривимірне УЗД — чудовий тому приклад...

 

 

Ультразвукова діагностика - ефективний метод, що застосовується в різних галузях медицини, до речі, в ГКБ 71 узи почек цена найкраща.

Для багатьох мам перше УЗД їх дитини в утробі завжди було особливим моментом у житті. Адже вони вперше бачать свого малюка. До недавнього часу цієї радості була позбавлена 30-річна Тетяна Гуерра (Tatiana Guerra) з Бразилії. Проте, завдяки технології 3D-друку сліпа жінка змогла "побачити" свого малюка, який на той момент перебував в утробі матері.

Вагітна 30-річна Тетяна з Бразилії втратила зір у віці 17-ти років. Вона навіть не могла припустити, що коли-небудь лікарі дадуть їй шанс побачити свою дитину ще в утробі. Використовуючи цифрове зображення, зроблене за допомогою ультразвуку, лікарі створили 3D модель дитини, щоб жінка змогла його помацати. У відео показана Тетяна, яка розповідає про свою майбутню дитину і її бажання. Під час УЗД вона говорить про те, як буде виглядати її малюк, описуючи його образ і кажучи, що його носик буде "як маленька картоплина".

Через 15 хвилин, результати ультразвукового сканування були передані на станцію, де займаються 3D-друком. Використовуючи зображення, був створений макет обличчя і рук дитини.

 

 

На відео доктор запитує жінку, якщо вона могла б доторкнутися до своєї дитини, змогла б вона тоді зрозуміти, як він виглядає. Після того, як Тетяна відповідає "так", доктор вручає її роздруковану на 3D-принтері копію її дитини, укутану в білу тканину зі словами: "Це ваш син". "Я дуже щаслива зустрітися з Мурільйо... до його народження", - каже жінка.

 


Варто зазначити, що відео є рекламною акцією, яка повідомляє про те, що кожна мама заслуговує кожна мить щастя. Чотирихвилинний ролик під назвою «Зустріч з Мурільйо» (Meeting Murilo) - це ініціатива відомої компанії Kimberly-Clark, що займається випуском і реалізацією товарів для малюів.

З часу розміщення на YouTube він викликав неабиякий ажіотаж в ЗМІ і соціальних мережах, і на сьогоднішній день його передивилися понад 11 мільйонів людей з усього світу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com