тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Запальничка Quitbit відучить курити

У спробі кинути палити головне – самоконтроль. А ось з ним у завзятих курців великі проблеми, від напрацьованої роками звички неймовірно важко позбутися. Але в цьому їм допоможе «розумна» запальничка Quitbit, яка створена спеціально, щоб поступово відучити людей палити...

 

 

Творці запальнички Quitbit порівнюють її з фітнес-браслетами, які у поєднанні з програмою, встановленою на комп'ютер або мобільний телефон, виступають в якості персонального спортивного тренера власника. Вони відстежують виконання фізичних вправ та їх відповідність заздалегідь складеною програмою.

Так і з «розумною» запальничкою. Quitbit йде в комплекті з програмним забезпеченням для смартфона, за допомогою якого ви можете скласти персональний план, як відучити себе від куріння. А сама запальничка стане вашим «браслетом». Вона буде відслідковувати, скільки разів і як часто ви курите. Адже, як вже згадувалося вище, зазвичай курець сам не розуміє глибину проникнення шкідливої звички у своє життя. А усвідомлення проблеми – це перший крок до її вирішення.

 


«Розумна» запальничка Quitbit оснащена невеликим екраном, який може показувати кількість викурених за день сигарет, час, що минув з останнього прийому тютюну, і деякі інші показники.

Все це контролюється мобільним телефоном, з якими цей незвичайний девайс працює в парі. Можна навіть налаштувати, що запальничка Quitbit перестане включатися після того, як її власник вичерпає ліміт викурених за певний період часу сигарет.

 


Качественные электронные сигареты оптом по наилучшей цене, а также необходимые к ним аксессуары предлагает интернет-магазин ejuice.com.ua.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com