тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Швеція. Незвичайна будівля Kuggen

Технічний університет Чалмерса відомий багатьом не лише як навчальний заклад Гетеборга, але і як будівля, що має вельми незвичайну форму...

 

Ще на початковій стадії його зведення було прийнято рішення про створення справжнього туристичного об'єкта, що виділяється серед інших будівель. Так, завдяки архітектурному бюро Wingårdh Arkitektkontor, взявся за проектування незвичайного дизайну, Швеція поповнила свій список ще однією пам'яткою під назвою Kuggen. До речі, якщо у вас виникнуть у цій країні проблеми з переїздом і перевезенням майна, зверайтесь у фірму Flyttfirma все буде зроблено акуратно, недорого і у максимально короткі терміни.

Дивлячись на будівлю, що має форму зубчастого колеса з яскраво-червоними трикутними зубцями, відразу розумієш, чому цей проект був прозваний самими розробниками «бензопили». Всього в будівлі п'ять поверхів, таких собі «дисків», кожен з яких перевищує свого попередника в діаметрі на цілих півтора метра.

 Все ж респектабельний вигляд Kuggen – далеко не найважливіше, на чому концентрувалася увага під час його проектування. Енергоефективність – ось що спочатку було на першому плані. Саме цим пояснюється трикутна форма віконних прорізів, що дозволило досягти не тільки максимального освітлення верхньої половини кімнат, але і дати можливість світлу безперешкодно проникати всередину приміщень.

Дах офісної будівлі став ідеальним місцем для розміщення сонячних батарей, що постійно рухаються слідом за сонцем. Про систему вентиляції та електропостачанні також можна говорити як про унікальний інженерному рішенні, адже, завдяки датчикам руху, активуються вони виключно на вимогу.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com